سرمربی تیم فوتبال بارسلونا گفت: برای آن دسته از ستارگان که می خواهند جای لیونل مسی را بگیرند، متاسفم. زیرا او برترین بازیکن کره زمین است.

خبرگزاری فارس: گواردیولا: مسی برترین بازیکن کره زمین است

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از کانال پلاس، «پپ گواردیولا» که شب گذشته تیمش به برتری ۵ بر ۳ مقابل گرانادا از هفته بیست و نهم لالیگا اسپانیا رسید، اظهار داشت: خیلی ساده بگویم لیونل مسی بازیکنی کاملا متفاوت با بقیه بازیکنان دنیا است. ما بسیار به خود می بالیم او را در اختیار داریم. بازیکنی که همه کار در زمین برای موفقیت تیمش می کند و هر سه روز یکبار نیز گلزنی می کند.

مسئول فنی بارسا این اظهارات را پس از درخشش تازه مسی با هت تریکی که در این بازی داشت، بیان کرد.

او با لحن کنایه آمیزی خطاب به رقبایی همچون کریستیانو رونالدو و نیمار اظهار داشت: برای آن دسته از ستارگانی که به باور خود می خواهند جایگاه مسی را بگیرند، متاسفم. غافل از این که به خواسته خود نخواهند رسید . زیرا مسی برترین بازیکن سیاره زمین است.

گواردیولا ادامه داد: واقعا این یک موهبت بزرگ است که بارسا از وجود لیونل بهره می گیرد و می تواند تا سال های سال از بازی اش لذت ببرد.

در دیدار فوق برای کاتالان ها گلزنی از دقیقه ۴توسط ژاوی شروع شد. سپس لیونل مسی، اعجوبه آرژانتینی توانست در دقایق ۱۷، ۶۷ و ۸۶ سه گل بزند و هت تریک کند. دیگر گل آبی و اناری ها را کریستین تلو در دقیقه ۸۲ زد. در مقابل گرانادا هم بیکار نماند و در دقایق ۵۵، ۶۲و ۸۹ توسط ماینس، زیگورا(دو پنالتی) به گل رسید.

در دقیقه ۸۸ این مصاف دانیل آلوس مدافع برزیلی بارسا از زمین اخراج شد.