سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: عده‌ای قبل از بازی با نسف قارسی با دروازه‌بان ما تماس گرفته‌اند و اعلام‌ کرده‌اند که فصل بعد در استقلال حضور نخواهد داشت.

خبرگزاری فارس: پورحیدری: به رحمتی پیغام داده‌اند که فصل بعد برمی‌گردیم و تو باید بروی

منصور پورحیدری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس درباره صحبت‌های مهدی رحمتی مبنی براینکه عده‌ای به او پیغام دادند تا برای فصل بعد در استقلال نماند، اظهار داشت: امیدوارم این مسائل هرچه سریع‌تر جمع شود.رحمتی آدم با انصافی است و چون به او فشار آمده این مسئله را مطرح کرده و امیدوارم این موضوع حل شود. این پیغام‌ها که شب گذشته داده شده تمرکز را از تیم ما گرفته بود.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا این پیغام‌ها فقط به رحمتی داده شده یا به سایر بازیکنان هم داده شده یا خیر، گفت: نمی‌دانم اما این مسئله را رحمتی امروز در رختکن پس از بازی مطرح کرد و من تازه شنیدم. خیلی تلاش کردم تا رحمتی آرامش داشته باشد، البته من از کانون هواداران استقلال هم گلایه داریم، به خصوص نقدی‌زاده چون شعارهایی که امروز داده شد از روی همان سکوهایی بود که او در آنجا حضور داشت.

پورحیدری تصریح کرد: تیم قهرمان جام حذفی شده و در لیگ برتر هم می‌توانیم رقابت خوبی داشته باشیم و حتی در لیگ قهرمانان آسیا هم می‌توانیم سرگروه باشیم. امیدوارم هرچه زودتر این مسائل روی سکوها حل شود و اگر آقایان نمی‌توانند این مسائل را جمع کنند زودتر بگویند تا یا کانون هواداران منحل شود یا ما تکلیف خود را بدانیم.

پورحیدری خاطرنشان کرد: ای کاش مهدی رحمتی این قضیه را زودتر با من در میان می‌گذاشت اما او ترجیح داد تا این موضوع را باز نکند و بعد از بازی هم عصبی شده بود. این طور که می‌گویند به رحمتی پیغام دادند که ما داریم به استقلال برمی‌گردیم و تو برای فصل بعد به تیم دیگری برو. نمی‌دانم این‌ها که گفته اند برمی گردند چه کسانی هستند، اما من با رحمتی در این خصوص صحبت می‌کنم.