افق نیوز -مجری شبکه من و تو طی خبری اعلام کرد که یک آینه ای در منچستر ساخته شده است که تصویر شخص یا هر چیزی که مقابلش می ایستد حرکت می کند، یعنی از تکنولوژی ایکس باکس – که در بازی های رایانه ای به کار می رود و رایانه در این تکنولوژی به همراه کاربر حرکت می کند  در ساخت این آینه استفاده شده است.به گفته مجری من و تو، این تکنولوژی که در فروشگاه های فروش لباس به کار برده می شود، خریداران – به خصوص زنان- هنگام خرید انواع لباس می توانند با پوشیدن آن کاملا خودشان را از زوایای مختلف برانداز کنند.
اما نکته جالب توجه اینکه، مجری زن شبکه من و تو از اینکه با این تکنولوژی دیگر لازم نیست هنگام خرید لباسش، سختی رفتن به اتاق پرو را تحمل کند و در برابر چشمان همه می تواند به راحتی لباسش را بپوشد و امتحان کند! ابراز خوشنودی کرد. وی حتی در واکنش به گفته همکار خود که از لباس عوض کردن یک زن در مقابل دید دیگران ابراز ناخشنودی می کرد گفت: «ولی به نظر من این تکنولوژی خیلی خوب است! زیرا خیلی کارها را راحت می کند و من از اینکه در صف اتاق پرو بایستم متنفرم!!»
البته برای راحتی زنان در جامعه از نگاه عوامل شبکه من و تو راه های زیاد دیگری نیز وجود دارد که از ذکر آن خودداری می کنیم!!
گفتنی است، شبکه من و تو در جهت ترویج فساد از هیچ کوششی دریغ نمی کند. این شبکه حتی برای ایجاد ارتباط بین دختران و پسران از کارشناسانی دعوت می کند تا به ارائه راهکار بپردازند. البته عوامل این شبکه کاملا متوجه این قضیه هستند که “پازل فساد و فحشا”، بدون حضور زنان بی حجاب و بدحجابی که از حیا و عفت بیگانه اند تکمیل نخواهد شد! بنابراین زیرکانه و در قالب انتشار یک خبر معمولی با چاشنی مخصوص خود! برهنگی و عدم پوشش زن در جامعه ترویج می کنند.

منبع: جام نیوز