حضور مداوم در سینما با نقش آفرینی در تولیدات مختلف نیازمند برقراری ارتباط و روابط خاص است و من اهل این کار و پارتی بازی نیستم.

شقایق فراهانی بازیگر سینما و تلوزیون به خبرنگار حوزه سینما باشگاه خبرنگاران گفت: در حال حاضر بازیگران برای ارائه شکایت ها به خصوص در مورد دریافت دستمزدهای خود با مشکلات زیادی مواجه هستند و مکانی خاص برای حل این معضل وجود ندارد.
وی افزود: پرداخت با تاخیر دستمزد بازیگران مربوط به تعداد خاصی فیلم نمی‌شود و این مسئله به موضوعی فراگیر در سینما تبدیل شده است.
این بازیگر سینما و تلوزیون تصریح کرد: پیگیری اینگونه مشکلات بازیگران به دلیل نبود یک قانون مشخص در سینما به ویژه در بحث دستمزدهای بازیگران خیلی کم رنگ شده است.
فراهانی اضافه کرد: در اجتماع سینماگران ما برخلاف برخی فیلمسازان که در پرداخت دستمزد بازیگران کم لطفی می‌کنند در نقطه مقابل تهیه کنندگانی هم وجود دارند که در ارائه مبالغ قرارداد بازیگران به وعده خود عمل می‌کنند در مجموع بازیگران به لحاظ اقتصادی برخلاف برخی تصورها در حاشیه امنیت قرار ندارند.
این بازیگر سینما و تلویزیون در مورد دلایل دوری خود از سینما گفت: هم اکنون بیشتر به خانواده خود خدمت می‌کنم و از سوی دیگر فعالیت در عرصه بازیگری فاکتورهایی مانند حمایت های خاص نیاز دارد که من از این موهبت بی بهره هستم.
فراهانی اظهار داشت: روابط عامل حضور و نقش آفرینی گسترده در تولیدات سینمایی است و بازیگران خارج از این قاعده به اختیار کم کار می‌شوند.
باشگاه خبرنگاران