لمپارد: لحظات احساسی برای ما و تری رقم خواهد خورد/ باید به حرفه‌ای‌گری بازیکنانتان ایمان داشته باشید | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301625
پ

لمپارد: لحظات احساسی برای ما و تری رقم خواهد خورد/ باید به حرفه‌ای‌گری بازیکنانتان ایمان داشته باشید

فرانک لمپارد امیدوار به بازگشت تیمش به روند خوب چند هفته قبل است.

به گزارش افق انلاین ، فرانک لمپارد در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل استون‌ویلا در هفته پانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس از تلاش برای بازگشت به روند خوب هفته‌های قبل سخن گفت.

سرمربی تیم فوتبال چلسی اظهار داشت: به آبراهام فرصت خواهیم داد در این بازی به میدان برود. البته او هنوز هم کمی درد دارد. آبراهام فرم خوبی داشت. او همیشه با انگیزه زیاد تمرین می‌کند و تمام توانش را به کار می‌گیرد. راس بارکلی هم دوشنبه شب بیمار بود. او برای این بازی آماده نیست. در مورد رودیگر هم امیدواریم تا یک هفته یا ۱۰ روز دیگر آماده شود. بازی کردن در خانه منچسترسیتی همیشه مشکل است. باید روی واکنش خودمان تمرکز کنیم. در آن رقابت در برخی موارد پایه‌ای مشکل داشتیم و کارهایی که باید را انجام ندادیم. حالا موظفیم برای بازی با آستون ویلا آماده باشیم.

او در ادامه افزود: بازی مقابل جان تری زیاد برای من متفاوت نیست چون فصل پیش هم  ۲ بار برابر او قرار گرفتم. احترام زیادی برای کاری که او و دین اسمیت در آستون ویلا انجام دادند، قائلم. طرفداران چلسی هم استقبال خوبی از او خواهند داشت. لحظه احساسی برای او و ما رقم می‌خورد. این یک نمایش جمعی است. بازیکنان باید در شرایط مختلف در ترکیب قرار گرفته و کارشان را انجام دهند.در فوتبال مدرن این مشکل تنها مختص من نیست. شما باید به حرفه‌ای‌گری بازیکنان اعتماد کنید. همه آنها انسان هستند و می‌خواهند هر هفته بازی کنند. در پست‌های مختلف تیم گزینه‌های متفاوتی دارم. به یک تیم متحد نیاز داریم. طبیعتا با انتخاب ۱۱ نفر اصلی تیم، بعضی‌ها  ناراحت می‌شوند.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید