کد خبر:301607
پ

پاسخ جنجالی خواهر ستاره سرشناس فوتبال به تمسخر برادرش +تصویر

حالا جام‌های ارزشمند را بالا ببرد، بعد صحبت خواهیم کرد. وقتی جام‌هایی که واقعاً مهم هستند را داشتی، آن وقت صحبت خواهیم کرد.»

کاتیا آویرو خواهر کریس رونالدو از اینکه فان‌دایک با او شوخی کرده است، ناراحت شد.
خواهر کریس رونالدو عکس/ پاسخ جنجالی خواهر ستاره سرشناس فوتبال به تمسخر برادرش

ویرجیل فان‌دایک در مصاحبه‌ای پیش از شروع مراسم توپ‌طلا در واکنش به اینکه کریستیانو رونالدو در مراسم حضور ندارد گفت: «ستاره پرتغالی رقیب او نبوده و به همین دلیل اینجا نیست.» حرفی که با وجود شوخی بودن، واکنش کیتا آوِیرو خواهر ستاره یوونتوس را در پی داشت.

 

کاتیا که حس کرده بود به برادرش بی‌احترامی شده، در واکنش به این حرف فان‌دایک در صفحه اینستاگرام نوشت: «ویرجیل عزیز! تو جایی می‌روی که کریستیانو پیش از این هزاران بار رفته. همانطور که می‌بینی رونالدو در کشوری که در حال بازی هستی و هنوز برای یک بار هم قهرمان نشده‌ای، سه مرتبه قهرمان شده است. او حتی در کشوری که بازی می‌کنی به‌عنوان بهترین بازیکن و بهترین گلزن انتخاب شده است. کریستیانو راه دیگری را رفته و به بهترین بازیکن تاریخ فوتبال تبدیل شده است. رئال‌مادرید چیزی به خاطرت می‌آورد ویرجیل؟ شاید اینطور باشد، باشگاهی است که همراه کریستیانو در فینال لیگ قهرمانان تیم تو را شکست داد. رونالدو ۵ قهرمانی در این رقابت‌ها دارد. علاوه بر این رونالدو و هم‌تیمی‌هایش (پرتغال) در فینال موفق شدند تیم نارنجی تو (هلند) را شکست دهند. این سخت بود ویرجیل؟ ما متأسف هستیم ویرجیل عزیز! در یکی از ناموفق‌ترین سال‌های دوران حرفه‌ای رونالدو، موفق شد بیشتر از تو جام بیاورد. حالا جام‌های ارزشمند را بالا ببرد، بعد صحبت خواهیم کرد. وقتی جام‌هایی که واقعاً مهم هستند را داشتی، آن وقت صحبت خواهیم کرد.»

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید