"/> یاد بگیر جناب آقای شماره 10 پرسپولیس!/ کاش نگاهی هم به همتای استقلالی خود می کردید! + عکس | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301560
پ

یاد بگیر جناب آقای شماره ۱۰ پرسپولیس!/ کاش نگاهی هم به همتای استقلالی خود می کردید! + عکس

  اول فصل که لیست و شماره بازیکنان پرسپولیس و استقلال اعلام شد، رسیدن شماره ۱۰ سرخابی‌ها به فرشاد احمدزاده و مهدی قائدی سر و صدای زیادی کرد.

درگیری لفظی محسن مسلمان و فرشاد احمدزاده یاد بگیر جناب آقای شماره 10 پرسپولیس!/ کاش نگاهی هم به همتای استقلالی خود می کردید! + عکس

اول فصل که لیست و شماره بازیکنان پرسپولیس و استقلال اعلام شد، رسیدن شماره ۱۰ سرخابی‌ها به فرشاد احمدزاده و مهدی قائدی سر و صدای زیادی کرد. شماره ۱۰ یک شماره خاص است و خیلی‌ها خوش‌شان نیامد که این پیراهن در پرسپولیس و استقلال به احمدزاده و قائدی رسید. فرشاد که کلا هیچ‌وفت ستاره تاپی هم نبوده، پرسپولیس را با وجود پنجره‌های بسته ترک کرد و راهی لیگ لهستان شد. او پس از پشت سر گذاشتن یک فصل کابوس‌وار در لهستان، به پرسپولیس برگشت.

حتی همین برگشت ساده احمدزاده هم با واکنش‌های منفی فراوانی همراه شد، بنابراین طبیعی بود بخشیدن شماره ۱۰ به این بازیکن، آتش انتقادات را تندتر کند. همین شرایط در استقلال هم وجود داشت. مهدی قائدی ابتدای لیگ هفدهم به استقلال پیوست، اما در دو فصل اول بازی‌اش برای این تیم بیشتر از آنکه کارایی فنی داشته باشد، کانون حواشی عجیب و غریب بود؛ داستان‌هایی که اوجش مربوط به همان مساله تصادف می‌شد. بنابراین برخی هواداران استقلال هم راغب نبودند پیراهن شماره ۱۰ به چنین بازیکنی برسد.

 

 

با آغاز فصل اما دو وارث جنجالی این شماره ارزشمند در اردوگاه سرخابی‌ها، دو مسیر کاملا متفاوت را پیمودند. هر چقدر فرشاد ضعیف و پرحاشیه ظاهر شد و هر بار به دلیلی طعم محرومیت را چشید، مهدی قائدی تن به کار داد و هفته به هفته بهتر شد. جوان بوشهری از نیمکت‌نشینی‌های پراکنده ابتدای فصل مایوس نشد و کم‌کم خودش را به استراماچونی ثابت کرد. حالا او ستاره آبی‌هاست؛ بازیکنی که در اصفهان یک گل زد و یک پاس گل داد تا سپاهان را زمینگیر کند. قائدی خودش را به صدر جدول بهترین گلزنان لیگ نوزدهم رسانده و حتی پیش از پایان نیم‌فصل اول، نیمی از وعده ابتدای فصلش را محقق کرده است.

 

قائدی بعد از پوشیدن شماره ۱۰ گفته بود تصمیم دارد ۱۰ گل بزند و حالا بعد از هفته دوازدهم، شش گله است. به نوشته بانک ورزش، قائدی این فصل در بسیاری از رفتارهایش تغییرات اساسی ایجاد کرده و شاید حتی ازدواج او هم در افزایش تمرکزش موثر بوده باشد. این همان قاعده‌ای است که همه فوتبالیست‌ها باید از آن تبعیت کنند؛ رجحان دادن متن بر حاشیه. کاش شماره ۱۰ پرسپولیس هم نیم‌نگاهی به همتای آبی‌پوش خودش می‌انداخت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید