واکنش مدیرعامل پرسپولیس به احتمال بازگشت برانکو و انتخاب گل‌محمدی | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301532
پ

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به احتمال بازگشت برانکو و انتخاب گل‌محمدی

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به احتمال بازگشت برانکو ایوانکوویچ و انتخاب یحیی گل‌محمدی به عنوان سرمربی جدید سرخپوشان واکنش نشان داد و زمان قطع همکاری با کالدرون را تعیین کرد.

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به احتمال بازگشت برانکو و انتخاب گل‌محمدی

به گزارش افق آنلاین ، محمدحسن انصاریفرد درباره ارزیابی اش از عملکرد کادر فنی جدید پرسپولیس و اینکه آیا از گابریل کالدرون راضی است؟ گفت: کالدرون در شرایط سختی تیم را تحویل گرفته است. جانشین برانکو شدن با هفت جام کار سختی است. مجموعه کادر فنی کالدرون و حتی بازیکنان راضی نیستند. ما هم خیلی از وضعیت تیم راضی نیستیم. خود بازیکنان هم می گویند شرایط سال های گذشته را نداریم. بعد از سه قهرمانی و هفت جام یک مقدار طبیعی است ولی باید خودمان را زود پیدا کنیم. ۱۲ هفته گذشته است و تیم باید خودش و ترکیب ثابتش را پیدا کند. رقیبان ما به شدت نتیجه می گیرند. کالدرون به این مسئله احاطه دارد.

مدیرعامل پرسپولیس در پاسخ به این سئوال که آیا به کالدرون اولتیماتوم داده است؟ تاکید کرد: بازی پرسپولیس با نفت مسجدسلیمان که تمام شد شبانه به افشین پیروانی مدیر تیم گفتم به آقای کالدرون ابلاغ کند قبل از رفتن به تمرین به باشگاه بیاید. کالدرون فکر کرد می خواهم او را تهدید کنم و اولتیماتوم بدهم که کمی -برای آمدن به باشگاه- مقاومت کرد ولی در نهایت ساعت ۹ صبح آمد. به سرمربی تیم گفتم دنبال تهدید کردن و اولتیماتوم نیستم چون سه شنبه بازی حذفی داریم؛ فقط خواستم به شما بگویم با قاطعیت به تمرین بروید چون سرمربی ما هستید و یک ذره هم تزلزل به خودتان راه ندهید.

انصاریفرد افزود: کالدرون هم عذرخواهی کرد و گفت فکر کردم می خواهید به من اولتیماتوم بدهید. بنده گفتم شما سرمربی ما هستید و از شما حمایت می کنیم. کالدرون حتی خودش این را گفت که تا زمانی در پرسپولیس ادامه می دهم که جواب باشگاه و هواداران را بدهم و شاید به جایی برسد که حمایت شما هم کارساز نباشد یعنی اینقدر منطقی و روشن صحبت کرد.

«آیا تاکنون به دنبال جانشین کالدرون بوده اید؟» مدیرعامل پرسپولیس که با برنامه لیگ برتر گفتگو می کرد در پاسخ به این سئوال گفت: اصلا به گزینه جانشین فکر نکرده ایم. با کالدرون ادامه می دهیم تا جایی که در کورس قهرمانی باشیم. باید در کورس قهرمانی باقی بمانیم. اینها ارزیابی می شود. با خود کالدرون هر هفته بررسی می کنیم و کاملا با هم تفاهم داریم.

انصاریفرد درباره مذاکره با برانکو برای بازگشت به پرسپولیس، تصریح کرد: یک بحث هایی با برانکو داریم که الان نمی توانم مطرح کنم. در آینده نزدیک نه بحث های منفی بلکه حتما بحث های مثبتی را درباره برانکو با هواداران مطرح می کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا منظورش از بحث مثبت بازگشت برانکو به پرسپولیس است؟ یادآور شد: اصلا بحث بازگشت نیست و موضوعات دیگری است.

مدیرعامل پرسپولیس همچنین درباره بحث بازگشت یحیی گل محمدی به عنوان سرمربی پرسپولیس، تاکید کرد: ما تیم خودمان را ارزیابی می کنیم. تا جایی که در کورس قهرمانی هستیم با کادر فنی خودمان ادامه می دهیم.

انصاریفرد همچنین در خصوص احتمال انتخاب برانکو ایوانکوویچ به عنوان سرمربی پرسپولیس اظهار کرد: نمی دانم برانکو سرمربی تیم ملی می شود. ما به فکر تیم خودمان هستیم!

مهر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید