افتخاری: برخی در مجلس دهم اهداف سازمان ملل را پیگیری می‌کنند | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301495
پ

افتخاری: برخی در مجلس دهم اهداف سازمان ملل را پیگیری می‌کنند

به گزارش افق انلاین ، لاله افتخاری نماینده ادوار مجلس با حضور در فرمانداری تهران و پس از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت : از طرف حزب موتلفه و اصولگرایان در این دوره از انتخابات مجلس ثبت نام کرده ام و نخبگان و اهالی قرآن، ایثارگران و […]

Image result for ‫لاله افتخاری‬‎

به گزارش افق انلاین ، لاله افتخاری نماینده ادوار مجلس با حضور در فرمانداری تهران و پس از ثبت نام در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران، گفت : از طرف حزب موتلفه و اصولگرایان در این دوره از انتخابات مجلس ثبت نام کرده ام و نخبگان و اهالی قرآن، ایثارگران و همچنین اقشار مختلف مردم از دانشگاهیان، جامعه قرآنی نیز  تاکید داشتند که با توجه به اینکه ۴ سال از این فضا دور بودیم، دوباره به مجلس برگردیم.

وی افزود : همچنین  دوستان که جایگاه بالاتری داشتند، تکلیف کردند که ما وارد عرصه رقابت شویم، ما سربازخانه نیز برای مان تفاوتی نمی کند، در هرجا بتوانیم چه دانشگاه و چه مجلس و عرصه قانونگذار ی به نظام خدمت خواهیم کرد.

افتخاری که تجربه ۱۲سال نمایندگی مجلس را در کارنامه خود دارد، اظهار داشت: به جرئت می‌توانم بگویم که تنها نماینده‌ای که در تهران ۱۷ دفتر و در نماز جمعه‌ها ملاقات مردمی داشت، من بودم و اگر خدا خواست و وارد مجلس شدیم، همین راه را ادامه خواهیم داد.

نماینده سابق مردم تهران در مجلس نهم درباره هدفش برای کاندیداتوری در انتخابات مجلس، گفت: هدفم خدمت و انجام وظیفه است، نماینده تهران مرتب باید کار کند، چراکه گستردگی این حوزه انتخابیه با پیچیدگی مشکلات از آلودگی هوا، ترافیک بگیرید تا ساختار ادارای غلط میطلبد که نماینده تهران به صورت شبانه روزی فعالیت کند، متاسفانه شهر تهران ساختار اداری منسجمی ندارد.

افتخاری همچنین درباره عملکرد مجلس دهم تصریح کرد: نمی‌شود به مجلس به صورت صفر و صد نگاه کرد، مصوبات و اقدامات خوبی هم داشتند اما با توجه به اینکه بسیاری از نمایندگان از طرف دولت حمایت شده و از لیست دولت آمده بودند، استقلال رای نداشتند.

نماینده ادوار مجلس ادامه داد : تعداد قابل توجهی از نمایندگان برای اولین بار بود که در عرصه سیاست وارد شده و به عنوان نماینده در مجلس دهم حضور داشتند، الفبای مجلس با همه جا تفاوت دارد و برخی نمایندگان برای اولین بار وارد مجلس شده اند و این باعث می شد، کار پختگی کمتری صورت گیرد.

وی افزود :از سوی دیگر، برخی نمایندگان از درون مجلس اهداف سازمان ملل را دنبال می‌کنند که دلسوز ما نیستند، در بحث زنان و خانواده آموزشی و علمی و مسائل بیرون از مجلس پیگیری می شود و این یعنی خسارت و به قهقرا رفتن.

افتخاری تاکید کرد : معتقدم آدم های کارآمد و آگاه باید به مجلس بروند و افرادی که می توانند مستقل تصمیم  تخصصی و علمی بگیرند وارد مجلس شوند، امیدوارم این مجلس در فرصت باقی مانده جبران کند.

وی ادامه داد : افرادی که وارد مجلس می شوند خود را شهید مدرس در شورای اسلامی  بدانند، شهید مدرس مدیون شهدا نبود اما نمایندگان امروز مدیون خانواده شهدا، ایثارگران و … هستند.

نماینده سابق مجلس درباره حضور مردم در انتخابات گفت: مردم اگر خودشان با خودشان خلوت کنند و از فضای مجازی بیرون بیایند متوجه می‌شوند که کشورشان را خودشان می‌سازند. آن ها بودند که هفته گذشته آمدند و از نظام حمایت کردند و آنها هستند انقلاب را پیش بردند اگر پای صندوق بیایند می‌توانند اقتدار کشورشان را تضمین کنند و اگر انتخاب صالح داشته باشند توانند آینده بهتری برای خود و فرزندانشان رقم بزنند و اگر  مشکلاتی ایجاد شده به دلیل انتخاب‌هایی بوده است که مردم داشته اند.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید