ژنرال در فرودگاه هم وِل‌کن کمک‌داور نبود! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301424
پ

ژنرال در فرودگاه هم وِل‌کن کمک‌داور نبود!

سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان به داوری بازی تیمش مقابل استقلال حتی در فرودگاه هم اعتراض کرد.

مهدی کیانی+امیر قلعه نویی ژنرال در فرودگاه هم وِل‌کن کمک‌داور نبود!

روز گذشته (شنبه) تیم‌های فوتبال سپاهان اصفهان و استقلال در مهم‌ترین بازی هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه نقش جهان اصفهان به مصاف هم رفتند. این دیدار که حواشی و اتفاقات عجیب کم نداشت، در نهایت با تساوی ۲ – ۲ به پایان رسید.

 

در جریان این بازی، تصمیماتی از سوی داوران مسابقه گرفته شد که چندان به مذاق سپاهانی‌ها خوش نیامد. اعتراض آنها به داور مسابقه آنجایی شدت بیشتری گرفت که زاهدی‌فرد و کمک‌های او خطای داخل محوطه جریمه استقلال را برای سپاهان پنالتی نگرفتند.

 

همین صحنه جنجالی و البته چند صحنه دیگر در جریان بازی باعث شد تا امیر قلعه‌نویی، در نشست خبری اعتراضاتی به این ماجرا داشته باشد. البته اعتراض سرمربی سپاهان تنها به نشست خبری ختم نشد و تا فرودگاه هم ادامه داشت. قلعه‌نویی که چند ساعت پس از بازی راهی تهران شد در سالن انتظار فرودگاه با یکی از کمک داور‌های بازی روبرو شد. سرمربی تیم سپاهان که دقایقی با این کمک داور گفت‌وگو کرد، بعد در موبایل، برخی از صحنه‌های بحث‌برانگیز بازی را به او نشان داد و دوباره به او اعتراض کرد.

 

نکته جالب اینجاست که شنیده می‌شود محمدحسین زاهدی‌فرد به دلیل اشتباهاتش در جریان بازی سپاهان و استقلال، چند هفته‌ای از قضاوت محروم شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید