رئیس فدراسیون فوتبال در دادسرای کارکنان دولت حضور پیدا کرد.

خبرگزاری فارس: کفاشیان در دادسرای کارکنان دولت حاضر شد

افق -علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال صبح امروز در دادسرای کارکنان ویژه دولت حضور پیدا کرد.

سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرده کفاشیان به دلیل بازنشسته بودن نمی‌تواند به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال به فعالیتش ادامه دهد و بر همین اساس از وی به دادسرای کارکنان دولت شکایت کرد و امروز کفاشیان به همراه فرشاد سپهر مسئول حقوقی فدراسیون در دادسرا حاضر شده تا در این باره توضیحات خود را ارائه کند.

سازمان بازرسی کل کشور در حالی به علی کفاشیان که به تازگی در پست ریاست فدراسیون فوتبال ابقا شده، ایراد وارد کرده که چند رئیس فدراسیون دیگر هم بازنشسته هستند اما توجهی به آنها نشده و وزیر ورزش نیز اعلام کرده هر چه سازمان بازرسی بگوید ما تمکین می‌کنیم!

به گزارش فارس، این اتفاقات در حالی رخ می‌دهد که فدارسیون بین‌المللی فوتبال(فیفا) صراحتا اعلام کرده به جز خود و فدراسیون‌های عضو، دخالت هر تشکیلات دیگری، دخالت شخص ثالث تلقی می‌شود و عکس العمل فیفا را در پی دارد. این عکس‌العمل می‌تواند تعلیق فوتبال ایران باشد چرا که فیفا نمی‌پذیرد که یک نهاد غیر ورزشی در امور فوتبال ورود و دخالت کند.

روز گذشته نیز سایت وزارت ورزش از احتمال برگزاری مجدد انتخابات فدراسیون فوتبال خبر داده بود. در روزهای اخیر هم خبرهایی مبنی بر فشار به کفاشیان برای استعفا منتشر شده است. همه این اتفاقات نشان می‌دهد تلاش‌هایی برای ورود به فوتبال از سوی برخی افراد صورت گرفته که مطمئنا عواقب بدی برای فوتبال ایران به دنبال خواهد داشت.