آخرین رئیس‌جمهوری اتحاد جماهیر شوروی گفت : باید جلوی این جنگ سرد جدید را گرفت. این می‌تواند به جنگی عینی منجر شود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301376
پ

آخرین رئیس‌جمهوری اتحاد جماهیر شوروی گفت : باید جلوی این جنگ سرد جدید را گرفت. این می‌تواند به جنگی عینی منجر شود

«آقایان و خانم‌های سخنگو و سیاست‌مدار، مردم درک می‌کنند که باید جلوی این جنگ سرد جدید را گرفت. این می‌تواند به جنگی عینی منجر شود، جنگی که سراسر تمدن بشر را نابود کند. نباید اجازه چنین چیزی را داد».

«میخائیل گورباچوف» آخرین رئیس‌جمهوری اتحاد جماهیر شوروی، باید جلوی این جنگ سرد جدید را گرفت. این می‌تواند به جنگی عینی منجر شود، جنگی که سراسر تمدن بشر را نابود کند.

به گزارش افق آنلاین ، «میخائیل گورباچوف» آخرین رئیس‌جمهوری اتحاد جماهیر شوروی، اعلام کرد که تصمیم «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا برای خروج نیروهای نظامی این کشور از افغانستان بسیار حیاتی و مهم است.

نیروهای آمریکایی باید از افغانستان خارج شوند

وی در این رابطه گفت: «نیروهای آمریکایی باید از افغانستان خارج شوند. درس اصلی همین است. می‌دانید، قضیه مانند یک کبریت است. کبریت که روشن شود، آتش همه‌جا را می‌گیرد».

گورباچوف در ادامه با اشاره به خروج نیروهای شوروی از افغانستان در سال ۱۹۸۹ گفت: «این درگیری‌ها، ‌هنگامی که بزرگ‌ترین و مهم‌ترین کشورها درگیرش شوند، برای تمامی ملل خطرناک است».

وی همچنین گفت: «آقایان و خانم‌های سخنگو و سیاست‌مدار، مردم درک می‌کنند که باید جلوی این جنگ سرد جدید را گرفت. این می‌تواند به جنگی عینی منجر شود، جنگی که سراسر تمدن بشر را نابود کند. نباید اجازه چنین چیزی را داد».

ایلنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید