"/> متقاضیان دریافت "یارانه حمایت معیشتی" باید در سایت هم ثبت‌نام کنند | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301317
پ

متقاضیان دریافت “یارانه حمایت معیشتی” باید در سایت هم ثبت‌نام کنند

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی دولت از آغاز فعالیت سایت جاماندگان یارانه حمایتی خبر داد که متقاضیان دریافت “یارانه حمایت معیشتی” باید در این سایت هم ثبت‌نام کنند!

متقاضیان دریافت "یارانه حمایت معیشتی" باید در سایت هم ثبت‌نام کنند

افق انلاین ، حسین میرزایی با اشاره به راه‌اندازی سایت ثبت‌نام از جاماندگان یارانه حمایتی اظهار کرد: خانواده‌هایی که  از طریق کد دستوری #۶۳۶۹* در سامانه طرح جاماندگان یارانه حمایت معیشتی ثبت‌نام کرده‌اند و کد رهگیری برای آنها پیامک شده است می‌توانند با مراجعه به آدرس اینترنتی Hemayat.mcls.gov.ir نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.

وی با اشاره به فعال شدن سایت ثبت اعتراض به عدم دریافت یارانه حمایتی گفت:‌ واحد USSD موظف به ارسال پیامک برای همه افراد بوده و ممکن است در موارد خاص سیستم کال سنتر تماس گرفته و برای افراد کد رهگیری را می‌خواند.

میرزایی خاطرنشان کرد: تا پایان هفته، کدهای رهگیری برای کسانی که پیامک ارسال کرده‌اند، فرستاده می‌شود و پس از دریافت کد رهگیری به سایت اشاره‌شده مراجعه و اطلاعاتی را که در سایت خواسته شده ثبت خواهند کرد.

سخنگوی ستاد شناسایی مشمولان طرح حمایت معیشتی خاطرنشان کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده پس از ثبت اطلاعات از سوی سرپرستان خانوار در سایت ذکرشده پاسخ داده خواهد شد که بنا داریم تا قبل از واریز مرحله بعدی یارانه‌های حمایتی، تکلیف جاماندگان مشخص شود.

معاونت رفاه اجتماعی , یارانه حمایت معیشتی ,

بیشتر 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید