ادامه کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:301237
پ

ادامه کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس – نساجی

مسئولان سازمان لیگ و شورای تأمین استان تهران بار دیگر برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس – نساجی مازندران تصمیم‌گیری خواهند کرد.

ادامه کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس - نساجی

به گزارش افق انلاین ، برگزاری یا عدم برگزاری دیدار پرسپولیس – نساجی مازندران در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال به دلیل آلودگی هوا، همچنان مورد بحث است.

روز گذشته (جمعه) کمیته اضطرار استان تهران اعلام کرد که تمامی فعالیت‌های ورزشی در فضای باز لغو می‌شود. با این حال سازمان لیگ تصمیم‌گیری در این خصوص را به امروز موکول کرد و سازمان لیگ فوتبال ایران به صورت رسمی اعلام کرد دو دیدار در تهران و یک دیدار در اصفهان به دلیل پایین بودن شاخص آلودگی در محل برگزاری بازی‌ها، برگزار خواهد شد.

این مسئله گویا هنوز با کش و قوس فراوانی همراه است. مسئولان سازمان لیگ پس از تصمیم‌گیری برای برگزاری بازی با مخالفت شورای تأمین روبه‌رو شدند که از همین رو به مسئولان دو تیم اعلام شد این بازی لغو شده است. در حالی که مسئولان تیم نساجی خبر لغو دیدار با پرسپولیس را با تصمیم سازمان لیگ به صورت رسمی اعلام کردند، اما گویا کش و قوس برای برگزاری یا عدم برگزاری این بازی همچنان ادامه دارد.

مسئولان سازمان لیگ پس از اعلام لغو این بازی به مسئولان دو تیم، بار دیگر اعلام کرده‌اند جلسه دیگری برگزار خواهد شد تا درباره لغو یا برگزاری بازی تصمیم‌گیری صورت بگیرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید