"/> واکنش فدراسیون فوتبال به برخی اتفاقات رخ داده در دیدار پرسپولیس و ماشین سازی | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:298725
پ

واکنش فدراسیون فوتبال به برخی اتفاقات رخ داده در دیدار پرسپولیس و ماشین سازی

فدراسیون فوتبال با انتشار پیامی ضمن محکومیت برخی اتفاقات رخ داده در دیدار پرسپولیس و ماشین سازی، از برخورد «قاطع» با خاطیان خبر داد.

واکنش فدراسیون فوتبال به اتفاقات بازی پرسپولیس - ماشین‌سازی

فدراسیون فوتبال با انتشار پیامی ضمن محکومیت برخی اتفاقات رخ داده در دیدار پرسپولیس و ماشین سازی، از برخورد «قاطع» با خاطیان خبر داد.

به گزارش افق آنلاین ، فدراسیون فوتبال بعد از اتفاقات رخ داده در بازی پرسپولیس و ماشین سازی در هفته نهم لیگ برتر بیانیه ای را به شرح زیر صادر کرد:

«بدون شک حفظ ارزش ها و شئون در ورزشگاه ها رکن رکینی برای آحاد جامعه و علاقمندان ورزش است و همگان بر این موضوع تاکید و تصریح دارند. شکی نیست هزاران جام زرین نمی تواند با قطره ای از مجاهدت ها، فداکاری ها و عزت پهلوانان واقعی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی برابری کند.

از این رو فدراسیون فوتبال ضمن ابراز تاسف و محکومیت اقدام معدودی در بی احترامی به خانواده معزز و محترم خطیبی که والده ارجمند دو شهید دفاع مقدس و رسول خطیبی که برادر آن دو شهید بزرگوار می باشد، بلافاصله پس از مسابقه شب گذشته پرونده مربوطه را در بالاترین سطح ارکان حقوقی و انضباطی فدراسیون باز کرده است و اقدام قاطعانه با عامل یا عوامل این اتفاق با هدف پاک سازی کامل فضای کلیه ورزشگاه ها به عمل خواهد آمد.»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید