وحید نوروزی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس افزود: آرم‌های طرح ترافیک اشخاص حقیقی و حقوقی که در سیستم شهرداری با آنها موافقت شده و مدارک خود را به دفاتر تحویل داده‌اند، از روز دوشنبه ۲۲ اسفند توزیع می‌شود.

وی با بیان اینکه چاپ آرم‌های طرح ترافیک به اتمام رسیده است، گفت: برچسب‌های امنیتی و هلوگرام‌های آنها نصب شده است.

نوروزی با اشاره به اینکه آرم‌های طرح ترافیک را از فردا در اختیار دفاتر خدمات الکترونیک قرار می‌دهیم، گفت: دوشنبه و سه‌شنبه ظرف مدت ۴۸ ساعت آرم‌ها توزیع می‌شود.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: واجدین شرایط با ارائه رسید می‌توانند برچسب‌ های خود را تحویل بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه ظرف ۲ روز آرم‌ها توزیع می‌شود گفت: ‌در صورتی که افراد در این روزها مراجعه نکنند، فرصت بعدی را متعاقبا اعلام می‌کنیم البته این فرصت بعد از تعطیلات نوروز خواهد بود.

نوروزی با اشاره به اینکه ۷۰ درصد آرم‌های طرح ترافیک چاپ و آماده توزیع شد، گفت: ۳۰ درصد مربوط به سهمیه‌بگیرانی است که به دلیل پاره‌ای مشکلات دخلی که آنها داشتند برخی از آرم‌هایشان ورود اطلاعات نشده است.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران ادامه داد:‌ورود اطلاعات آنها تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

وی تاکید کرد:۱۰۰ درصد اشخاص حقیقی و شرکت‌ها آرم‌هایشان چاپ شده است.

نوروزی بیان کرد: امسال تمام فرایند چاپ و توزیع تا قبل از پایان سال به اتمام می‌رسد.

معاون اجرایی سازمان حمل و نقل ترافیک شهرداری تهران تصریح کرد: آرم‌های جدید از ۱۴ فروردین اعتبار دارد و آرم‌های سال ۹۰ دیگر فاقد اعتبار هستند.