سرمربی سپاهان: برای سپاهان اتاق فکری خارج از فدراسیون تشکیل شده و برای ما برنامه‌ریزی می‌کنند | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:298007
پ

سرمربی سپاهان: برای سپاهان اتاق فکری خارج از فدراسیون تشکیل شده و برای ما برنامه‌ریزی می‌کنند

سرمربی سپاهان با ابراز ناراحتی از نتیجه خاطرنشان کرد: از نتیجه راضی نیستم ولی از این نوع بازی کردن لذت می‌برم؛ قطار تیم ما به راه افتاده است و برخی می خواهند با فشار وارد کردن، به تیم ما ضربه بزنند، امروز اما یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد.

Image result for ‫امیر قلعه‌نویی‬‎

 سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: داوران هم ممکن است اشتباه کنند اما اتاق فکری خارج از فدراسیون برای سپاهان تشکیل شده و برای ما تصمیم گیری می‌شود.

به گزارش افق انلاین ، امیر قلعه‌نویی شامگاه جمعه پس از تساوی تیمش در برابر تیم فوتبال سایپا در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: نمیدانم درباره بازی چه بگویم و نمی‌خواهم درباره آن حرفی بزنم؛ ما در نیمه دوم یک فوتبال زیبا ارائه کردیم اما فوتبال ما را ۲ امتیاز جریمه کرد.

وی با اشاره به روند بازی افزود: روند بازی به گونه‌ای بود که ما روی دروازه حریف بودیم و بدون نیازمند هم می‌توانستیم رکورد بزنیم؛ از این عملکرد تیمم راضی هستیم ولی نتوانستیم گلزنی کنیم، در چنین شرایطی وقتی نمی‌توانیم گل بزنیم، چه باید بکنیم.

سرمربی سپاهان با ابراز ناراحتی از نتیجه خاطرنشان کرد: از نتیجه راضی نیستم ولی از این نوع بازی کردن لذت می‌برم؛ قطار تیم ما به راه افتاده است و برخی می خواهند با فشار وارد کردن، به تیم ما ضربه بزنند، امروز اما یک پنالتی هم برای ما گرفته نشد.

وی درباره رکوردشکنی پیام نیازمند در کلین شیت بیان داشت: «پیام» یکی از دروازه‌بانان خوب تاریخ ایران و از با اخلاق‌ترین دروازه‌بانان است و به هر جایگاهی برسد، شایسته آن است ولی ما از ابتدا هم در می کلین‌شیت نبودیم و اکنون هم نیستیم.

قلعه‌نویی با اشاره به از دست رفتن موقعیت‌های سپاهان در بازی افزود: با تغییری که در نیمه دوم ایجاد کردیم به حملات زیادی دست پیدا کردیم و مهدی‌زاده هم عملکرد خوبی داشت ولی موقعیت‌های عجیبی گل نشد که برایم جای تعجب داشت.

وی درباره شعارهایی که علیه او در ورزشگاه‌ها سر داده می‌شود، ابراز داشت: شعارهایی از طرف برخی تیم‌ها طراحی شده و جالب است که این تیم‌ها پیش از بازی عذرخواهی کرده و می‌گویند که این شعارها از سوی لیدر منتخب تیم آنها سر داده نمی‌شود؛ قبل از مسابقه گفته می‌شود که در فلان جایگاه فلان لیدر علیه شما شعار می‌دهد و دقیقا همین اتفاق رخ می‌دهد.

سرمربی سپاهان ادامه داد: به گروه داوری هم تبریک می‌گویم؛ همانگونه که من مربی اشتباه می‌کنم، داوران هم ممکن است اشتباه کنند و اما برای سپاهان اتاق فکری خارج از فدراسیون تشکیل شده و برای ما برنامه‌ریزی می‌کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید