امام جمعه موقت مشهد گفت: نقشه‌های دشمنان ایران، با حضور گسترده مردم در انتخابات، نقش بر آب شد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)-منطقه خراسان، حجت‌الاسلام محمد باقر فرزانه امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد با اشاره به حضور پرشور مردو در انتخابات روز ۱۲ اسفند گفت: تمامی نقشه های دشمنان ایران با حضور حماسی مردم نقش برآب شد.

وی تصریح کرد:در روز برگزاری انتخابات از سه منظر بر انتخابات نگریسته می شد که نگاه اول از دید مقام معظم رهبری بود که مردم با حضور ۶۵ درصدی خود در انتخابات، یکبار دیگر ولایت پذیری و همبستگی خود را با آرمان های امام راحل و تبعیت از رهبری نشان دادند.

امام جمعه موقت مشهد، دومین نگاه را مربوط به دشمنان و بد خواهان نظام عنوان کرد و افزود: این افراد از مدت ها قبل،دست تبلیغات سنگین را علیه ملت ایران زدند و می خواستند حضور ملت در انتخابات را تحت الشعاع تبلیغات خود قرار دهند که حضور مردم در پای صندوق‌های رای تمامی نقشه‌های آنان را خنثی کرد.

وی تاکید کرد: دشمنان خارجی علاوه بر تبلیغات خود،چشم امیدی نیز به فتنه گران سال ۸۸ بسته بودند و می‌خواستند از این افراد نیز بهره ببرند که با هوشیاری مردم کاری از پیش نبردند.

حجت‌الاسلام فرزانه،نگاه مردم به منتخبان را سومین نگاه عنوان کرد و اظهار داشت: مردم با صداقت به منتخبان خورد رای دادند و منتظر هستند تا با آغاز مجلس نهم،از نزدیک شاهد تحقق وعده های داده شده از طرف افراد منتخب خود باشند .

امام جمعه مشهد: مهم ترین توقع مردم از نمایندگان منتخب را اثبات اصلح بودن خود در زمان حضور در مجلس دانست و خاطر نشان کرد: مردم از نمایندگان انتظار دارند،دردهای امروز جامعه را به درستی شناخته و مشکلات مردم را درک کنند تا بتوانند تصمیم های مناسبی را اتخاذ نمایند.

وی مهم ترین دردهای مردم را، ثروت اندوزی بخشی از مسئولین و بی توجهی آنان به اقشار ضعیف و کم درآمد،در کنار بی عدالتی و مشکل اشتغال جوانان دانست و از نمایندگان مردم خواست تا با جدیت این امور را پیگیری نمایند.