"/> ۹۵ درصد مبتلایان به HIV در چنارمحمودی تحت درمان قرار گرفتند | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:297773
پ

۹۵ درصد مبتلایان به HIV در چنارمحمودی تحت درمان قرار گرفتند

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تاکنون ۹۵ درصد از بیماران مبتلا به ویروس HIV در چنارمحمودی تحت پوشش درمان قرار گرفتند.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد گفت: تاکنون ۹۵ درصد از بیماران مبتلا به ویروس HIV در چنارمحمودی تحت پوشش درمان قرار گرفتند.

۹۵ درصد مبتلایان به HIV  در چنارمحمودی تحت درمان قرار گرفتند

به گزارش افق انلاین به نقل از روابط‌عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، سید راشد جزایری گفت: تاکنون ۹۵ درصد از بیماران مبتلا به ویروس HIV در چنارمحمودی تحت پوشش درمان قرار گرفتند.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد در خصوص روند ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی به اهالی روستای چنار محمودی از توابع شهرستان لردگان، افزود: تمامی آزمایشات لازم برای ۱۰۰ درصد از متقاضیان انجام و پاسخ آن بصورت کاملا محرمانه به افراد داده شده است.

وی ادامه داد: تیم‌های کارشناسی و مراقبت از بیماران مبتلا به ویروس HIV در حال ارائه خدمات به مردم هستند.

 سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد تصریح کرد: همچنین آموزش‌ها برای افراد، خانواده‌ها و گروه‌های هدف و مشاوره‌های تخصصی و انگیزشی برای پایبندی به درمان افراد بیمار در روستای چنارمحمودی در حال ارائه است.

جزایری در پایان از انجام مراحل مقدماتی برای راه‌اندازی مرکز خدمات جامع سلامت و  راه‌اندازی کلینیک مشاوره در لردگان خبر داد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید