اکبرنژاد: کشتی گرفتن امیدها در هفته اول لیگ برتر تصمیم فدراسیون بود/ قاسمپور آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:297567
پ

اکبرنژاد: کشتی گرفتن امیدها در هفته اول لیگ برتر تصمیم فدراسیون بود/ قاسمپور آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته است

سرمربی تیم کشتی آزاد امید گفت: فدراسیون کشتی می‌خواست لیگ آغاز شود و هفته اول برای برخی تیم‌ها به واسطه داشتن سه ملی پوش به تعویق نیفتد، به همین دلیل امیدها هم کشتی گرفتند.

اکبرنژاد: کشتی گرفتن امیدها در هفته اول لیگ برتر تصمیم فدراسیون بود/ قاسمپور آسیب دیدگی را پشت سر گذاشته است

افق انلاین ، تقی اکبرنژاد در مورد حضور چند کشتی گیر تیم کشتی امید در هفته اول لیگ برتر آزاد اظهار داشت: این تصمیم فدراسیون کشتی بود. به هرحال آنها می‌خواستند استارت لیگ بخورد و هفته اول برای برخی تیم‌ها به واسطه داشتن سه ملی پوش به تعویق نیفتد. به هرحال این موضوع در روند آماده سازی کشتی گیران ما تاثیرگذار بود. یک ملی پوش مان در ترکیب تیم دانشگاه آزاد و دو نفر نیز در ترکیب بازار بزرگ روی تشک رفتند، کشتی‌های بدی هم نگرفتند.

وی در خصوص میزان آمادگی کامران قاسمپور که سال گذشته نیز تنها مدال طلای تیم‌های ملی آزاد و فرنگی بزرگسالان و امید ایران را به دست آورد، تصریح کرد: کامران با آسیب دیدگی مواجه شد، در این مدت روند درمانی را پشت سر گذاشت و ان شاءالله که تا مسابقات جهانی بتواند به آمادگی خوبی برسد و مدال طلای سال گذشته‌اش را تکرار کند.

اکبرنژاد ادامه داد: تیم بدی نداریم، خداراشکر وضعیت خوب است. آخرین اردوی‌مان را پشت سر می‌گذاریم و روز جمعه راهی بوداپست خواهیم شد. به مسابقات امیدهای جهان می‌رویم که بهترین نتیجه را کسب کنیم.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید