به گزارش افق آنلاین ، عاطفه رضایی، سرمربی تیم فوتسال مس رفسنجان، درباره حضور بانوان در ورزشگاه آزادی برای تماشای بازی ایران و کامبوج در گفتگو با خبرنگار برنا عنوان کرد: خیلی خوب شد که بالاخره پس از گذشت تقریبا چهل سال برای اولین‌بار در این خصوص بلیت‌فروشی شد و بانوان هم به طور رسمی با خرید بلیت توانستند وارد استادیوم آزادی شوند. برای بانوان سرزمینم خیلی خوشحالم ولی بنده به عنوان سرمربی لیگ برتری هیچ وقت این دغدغه را نداشتم و بیشتر از هرچیزی علاقه‌مندم آقایان بتوانند در مسابقات بانوان حضور پیدا کنند.

او ادامه داد: البته این اتفاق امسال در لیگ آن‌هم در دو هفته نخست رخ داد و برخی از آقایان مانند مدیرعامل باشگاه‌ها و یا خانواده بازیکنان در سالن حاضر شدند که به نظرم خیلی اتفاق خوبی بود ولی فدراسیون دیگر اجازه نداد از هفته سوم این جریان ادامه یابد.

سرمربی مس رفسنجان در پایان افزود: جدا از بحث ورود آقایان به مسابقات بانوان امیدوارم این روند که بانوان به طور رسمی حداقل می‌توانند در بازی‌های ملی در استادیوم حضور پیدا کنند ادامه‌دار باشد. در این رابطه قطعا  وزارت ورزش و جوانان و سایر ارگان همکاری لازم را انجام دادند که این جریان زیبا را در ورزش شاهد بودیم اما امیدوارم دوباره آن را رها نکنند و ادامه دهند.