فرایند تست سرد قطار گلشهر-هشتگرد آغاز شده است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:296731
پ

فرایند تست سرد قطار گلشهر-هشتگرد آغاز شده است

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: فرایند تست سرد قطار گلشهر-هشتگرد آغاز شده و امیدواریم بعد از تست سرد وارد تست گرم، بهره‌برداری اولیه و نهایی خواهیم شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: فرایند تست سرد قطار گلشهر-هشتگرد آغاز شده و امیدواریم بعد از تست سرد وارد تست گرم، بهره‌برداری اولیه و نهایی خواهیم شد.

آغاز تست سرد متروی گلشهر-هشتگرد

به گزارش افق انلاین به نقل از پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، فرآیند تست سرد متروی گلشهر-هشتگرد با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی، مدیرعامل شرکت متروی تهران و مسوولان شرکت بهره‌بردار متروی تهران آغاز شد.

حبیب‌اله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید با بیان اینکه تست سرد متروی گلشهر-هشتگرد یک اقدام مهم برای هشتگرد، شهروندان این شهر جدید و  شهروندان غرب استان البرز است گفت:  فرایند تست سرد قطار گلشهر-هشتگرد آغاز شده است و ان‌شاءالله بعد از تست سرد وارد تست گرم، بهره‌برداری اولیه و نهایی خواهیم شد.

معاون وزیر راه و شهرسازی خاطر نشان کرد: این تست با حضور شرکت بهره‌برداری متروی تهران انجام و قطار تست سرد این شرکت وارد ایستگاه هشتگرد شد و کارشناسان تست خط و ایستگاه را از جهات مختلف انجام دادند.

با احداث این خط مترو، به طول ٢۶کیلومتر ودارا بودن بزرگترین ایستگاه حومه ای مترو در افق طرح روزانه بیش از ۲۵۰هزار نفر می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند؛ ضمن آن‌که بهره‌برداری از این خط به کاهش ترافیک بزرگراه کرج-قزوین نیز می‌انجامد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید