کد خبر:296387
پ

فرار ستاره استقلال از اخطار و اخراج مقابل گل گهر +تصویر

مدافع استقلال در بازی با گل گهر در چند صحنه خوش شانس بود که داور به او کارت زرد و قرمز نشان نداد.

مدافع استقلال در بازی با گل گهر در چند صحنه خوش شانس بود که داور به او کارت زرد و قرمز نشان نداد.
روزبه چشمی فرار ستاره استقلال از اخطار و اخراج مقابل گل گهر +عکس

 روزبه چشمی در مصاف با گل گهر نود دقیقه پرافت و خیز برابر مهاجمان سرعتی حریف داشت، مهاجمانی که در بسیاری از صحنه ها با تکیه بر سرعت بالای خود در اندیشه عبور از ساختار تدافعی استقلال از جمله روزبه بودند.

 

چشمی که هنوز کاملا به فرم مطلوب بدنی نرسیده در روزهای بحرانی استقلال از نظر کمبود مدافع در پست های مختلفی از جانب استراماچونی به بازی گرفته شد از جمله در بازی با گل گهر که در کنار محمد دانشگر در دفاع چهار نفره شرح وظایف متفاوت تری نسبت به دو بازی قبلی داشت.

 

 

این بازیکن با وجود این که شرایط مطلوب بدنی و آمادگی صد درصدی ندارد در چند صحنه خوش شانس بود که از کارت زرد و در ادامه قرمز داور فرار کرد. اولین صحنه به تکل خشن او روی پای مهرداد بایرامی بود که به اذعان کارشناسی های داوری باید اخطار می گرفت.

 

صحنه دوم به دقایق پایانی روی برخورد شدید با بهنام برزای برمی گشت که اگر داور مماشات نمی کرد در این صحنه هم چشمی باید اخطار می گرفت تا عملا با اخراج از زمین بر مشکلات استقلال می افزود. اما هر چه بود به خیر گذشت تا تنها تصاویری از بازی خشن چشمی باقی بماند و زانوی آسیب دیده بهنام برزای که تصاویر آن واقعا دلخراش بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید