دستگیری پزشک متخلف در شمال شرق تهران | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:296066
پ

دستگیری پزشک متخلف در شمال شرق تهران

سرهنگ سعید راستی گفت: روز گذشته گزارشی درباره فعالیت غیر قانونی پزشکی که ظاهرا پروانه فعالیتش مدت‌ها قبل از سوی سازمان نظام پزشکی ابطال شده بود دریافت کردیم.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از دستگیری یک پزشک متخلف و پلمپ مطب وی در شمال شرق تهران خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ سعید راستی گفت: روز گذشته گزارشی درباره فعالیت غیر قانونی پزشکی که ظاهرا پروانه فعالیتش مدت‌ها قبل از سوی سازمان نظام پزشکی ابطال شده بود دریافت کردیم.

وی افزود: مراتب در دستور کار ماموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت تا اینکه با انجام تحقیقات تکمیلی مشخص شد، خبر مذکور صحت داشته و این پزشک متخلف که در زمینه طب فیزیکی سابقه فعالیت داشته چند سال پیش به اتهام تزریق و تجویز داروی غیرمجاز که منجر به فوت یکی از بیمارانش شده بود از ادامه فعالیتش جلوگیری و پروانه پزشکی‌اش نیز ابطال می‌شود.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: متهم پس از اینکه از ادامه فعالیت‌های پزشکی محروم شده بود، مجدد به فکر تاسیس مطبی جدید با همدستی یکی از دوستان قدیمی خود که دارای پروانه پزشکی مجاز بوده افتاده که با مطلع شدن حراست سازمان نظام پزشکی از این موضوع شکایتی در دادسرای ناحیه ۱۹ (جرائم پزشکی) علیه وی مطرح و در همین راستا تیمی از ماموران مجرب این پلیس در غروب نهم مهرماه به مطب مورد نظراعزام و ضمن دستگیری این پزشک متخلف به اتهام فعالیت و مداخله غیر مجاز در امور پزشکی، مطب وی نیز حسب دستور مقام قضایی پلمپ شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ در پایان اظهار کرد: متهم پرونده برای سیر مراحل قانونی پس از بازجویی اولیه در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید