طوفانی که امیر قلعه‌نوعی به پا کرد! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:295969
پ

طوفانی که امیر قلعه‌نوعی به پا کرد!

امیر قلعه‌نوعی باز هم با اظهار نظر جنجالی خود، موجب بروز سیل حواشی در فوتبال ایران شد.

امیر قلعه‌نوعی
امیر قلعه‌نوعی باز هم با اظهار نظر جنجالی خود، موجب بروز سیل حواشی در فوتبال ایران شد.

  امیر قلعه‌نوعی سرمربی باشگاه سپاهان که در دیدار روز گذشته برابر خیبر خرم‌آباد نیز حواشی بسیاری را تجربه کرد، و در واکنش به صحبت‌هایی که این روزها در قبال او می‌شود واکنش تندی نشان داد.

 

قلعه‌نوعی در این باره اظهار داشت: مگر می‌شود من یه جا مسئولیت داشته باشم و یک بازی تعیین‌کننده باشد و برای دو سه تیم دیگر آرزوی قهرمانی کنم؟ کجای دین ما و اخلاق ایرانی را گفته است؟ خیلی‌ها که ادعای اسطوره داشته و دارند موقعی که استقلال دسته سه بود در کنار باشگاه نبودند، ولی ما آن موقع ماندیم و استقلال را نایب قهرمان لیگ کردیم و هر وقت هم روبروی استقلال باشم با همه وجودم کار می‌کنم.

 

امیر قلعه‌نوعی

با این رفتارها می‌خواهند مردم را سیاه کنند و موفق هم شدند، آنهایی که ماندند و جوانی خودشان را گذاشتند و از خیر قراردادها گذشتند به آدم بد تبدیل شدند و کسانی که با رفتارهایشان خیانت کردند آدم خوب و مثبت شدند.  اگر ما در آزادی ۵ گل از پرسپولیس بخوریم و برای این تیم آرزوی قهرمانی کنیم آدم خوبی هستیم، اما اگر با هر تیمی خوب بازی کنیم و وجدان را زیر پا نگذاریم، آدم بدی می‌شویم! بعضی بازی‌ها را هم باختیم اما با شرف باختیم و آرزوی قهرمانی نکردیم.

ورزش۱۱

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید