حجت‌الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی معاون امور مجلس رئیس جمهور در حکمی سید‌علی ریاض را به عنوان “قائم مقام معاونت رئیس جمهور در امور مجلس” منصوب کرد.

متن حکم حجت‌الاسلام ‌‌میرتاج‌الدینی بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

اللهم صلی علی محمد و آل محمد

برادر گرامی جناب آقای دکتر سیدعلی ریاض

سلام علیکم

با توفیقات ربانی، نظر به دانش، تعهد، سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی، در عرصه‌های مختلف مدیریتی بویژه در مجلس شورای اسلامی، به موجب این حکم به سمت «قائم مقام معاون رئیس‌جمهور در امور مجلس» منصوب می‌شوید.

تقویت مناسبات و تعامل مثبت، صمیمی و سازنده بین دولت و مجلس حضور در صحن مجلس شورای اسلامی و کمیسیون‌های تخصصی دولت و مجلس، پیگیری و کمک به برنامه‌های راهبردی و کلان و موضوعات ویژه معاونت امور مجلس از جمله وظایف جنابعالی است که امیدوارم با اتکال به خداوند متعال و همکاری معاونین محترم امور مجلس وزارتخانه‌ها و سازمان‌های دولتی و معاونین و مدیران این معاونت در انجام مطلوب کلیه برنامه‌ها بیش از گذشته موفق باشید.

از درگاه حق سبحان مسئلت می‌نمایم توفیق اخلاص و خدمت صادقانه در جهت تحقق آرمان‌های نظام اسلامی و منویات حضرت امام خمینی قدس سره الشریف، تحت رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای مدظله‌العالی و در راستای برنامه‌های دولت خدمتگزار عنایت فرمایند.

وفقنا الله لمرضاته

سیدمحمدرضا میرتاج‌الدینی