2 کاپیتان استقلال، دلیل اصلی حذف آبی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:295582
پ

۲ کاپیتان استقلال، دلیل اصلی حذف آبی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا

۲ کاپیتان استقلال، دلیل اصلی حذف آبی‌ها از لیگ قهرمانان آسیا

سیدمهدی رحمتی و جواد نکونام
باشگاه استقلال ساعات پر استرسی را تجربه می‌کند و همین موضوع باعث شده تا کنکاش‌ها برای چرایی حذف آبی‌ها از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا آغاز شود
 چیزی تا رخ دادن فاجعۀ بزرگی  دیگر در باشگاه استقلال تهران باقی نمانده و آنگونه که به نظر می‌رسد، این بار دیگر آبی‌های تهران راه فراری را پیش‌روی خود نمی‌بینند و به احتنمال قریب به یقین تیم محبوب و پرهوادار کشورمان در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا فصل پیش‌رو، حاضر نخواهد بود! چرا که طبق افشاگری‌های صورت گرفته، این بار استقلال با پایانی تلخ روبرو شده است.

 

لیگ قهرمانان آسیا

عدم پرداخت بدهی‌های معوقه و ناقص بودن مدارک جواز حرفه‌ای باشگاه‌ها که کنفدراسیون فوتبال آسیا را شدیداً بر علیه فوتبال ایران حساس کرده بود، بالاخره کار دست استقلالی‌ها داده و طبق شنیده‌های موثق این تیم، با حکم سنگینی از سوی AFC روبرو شده است، چرا که پرداخت نشدن طلب سنگین مهدی رحمتی و جواد نکونام که مربوط به چندین سال پیش است، اصلی‌ترین دلیل این اتفاق تلخ برای آبی‌ها بوده است.

 

مهدی رحمتی و جواد نکونام

طبق ادعاهای موجود، بدهی استقلال به هردو این بازیکنان مربوط به مالیات قرارداد های آن هاست که باشگاه استقلال پرداخت آن را تقبل کرده است. مالیات قرارداد مهدی رحمتی ۷۰۰ میلیون تومان و جواد نکونام ۵۰۰ میلیون تومان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید