تازه‌ترین شماره ماهنامه سیاسی، فرهنگی و اجتماعی “جریان” منتشر شد.

به گزار ش سرویس رسانه خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، “چرا باهنر به احمدی‌نژاد غبطه‌ می‌خورد” عنوان سرمقاله این نشریه است که به قلم کرم ‌رضا پیریایی _ مدیر مسوول این نشریه انتشار یافت.

گزارشی از دیدار دانشمندان هسته‌ای کشور با رهبر معظم انقلاب و بازخوانی دیدگاه‌های دکتر احمدی‌نژاد درباره مشاوران جوان، بخش‌های آغازین این نشریه را تشکیل می‌دهند.

بخش دیگری از این ماهانه به بازخوانی سفر معاون اول رییس جمهوری به کردستان پرداخته است. «تو فرزند ایرانی، چیاکو» شرحی روایی از این سفر است که بازتاب‌های حضور رحیمی در کردستان را دربرگرفته است.

آلبوم تصویری از مهم‌ترین وقایع کشور بخشی جذاب را در صفحات میانی این نشریه شکل داده است.

نیمه دوم ماهنامه “جریان” البته حال و فضای متفاوتی دارد؛ گفت‌وگو با استاد محمود فرشچیان، پیشکسوت نگارگری ایران، گزارش ساخت سمفونی فردوسی توسط استاد شاهین فرهت، نوشتاری از استاد دکتر غلامحسین ابراهیمی دینانی درباره‌ی مثنوی مولوی، گزارشی از جشنواره فیلم فجر و پرونده‌ی کاملی درباره سریال تلویزیونی «شوق پرواز» و مراسم تقدیر مهندس ضرغامی از عوامل این سریال فصل فرهنگ و هنر این نشریه را تشکیل داده است.

بخش پایانی ماهنامه جریان به بازخوانی مهم‌ترین وقایع ورزشی کشور به ویژه وضعیت انتخابات فدراسیون کشتی و شرایط فعلی استقلال و پیروزی، دو تیم پرطرفدار کشور پرداخته است.

در شناسنامه “جریان” کرم ‌رضا پیریایی، صاحب امتیاز و مدیر مسوول، اسماعیل زارعی‌کوشا، قائم مقام مدیرمسوول معرفی شده‌اند. دکتر علی طلوعی، ساسان والی‌زاده و مصطفی شیرمحمدی دیگر همکاران این نشریه هستند.

شماره هفتم ماهنامه “جریان” در ۶۴ صفحه به قیمت هزار و ۵۰۰ تومان به چاپ رسیده است.