دستور چندگانۀ کالدرون به پرسپولیسی‌ها؛ شدیداً برخورد خواهم کرد! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:294325
پ

دستور چندگانۀ کالدرون به پرسپولیسی‌ها؛ شدیداً برخورد خواهم کرد!

گابریل کالدرون ساعت‌های پر استرسی را پشت‌سر می‌گذارد و شدیداً نگران وضعیت بازیکنانش است.

گابریل کالدرون
گابریل کالدرون ساعت‌های پر استرسی را پشت‌سر می‌گذارد و شدیداً نگران وضعیت بازیکنانش است.

گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس که حالا به خوبی با فضای فوتبال ایران آشنا شده است، در جلسۀ ویژۀ خود با بازیکنانش دستورانی چندگانه را به بازیکنان ارجاع داد و خواهان پیروی تمامی افراد اعم از بازیکنان ترکیب اصلی تا بازیکنان و کادر فنی بر روی نیمک، از آن شد تا بتواند با شرایط امن به مصاف استقلال در دربی پیش‌رو برود.

 

گابریل کالدرون

کالدرون به بازیکنان پرسپولیس هشدار داد، اگر در دیدار برابر صنعت نفت آبادان، بی‌جهت با داور مشاجره کنند یا جنجال و حاشیه‌ای را برای خود و تیم ایجاد نمایند که منافع پرسپولیس را در نبرد برابر استقلال تحت الشعاع قرار بدهد، شدیداً با فرد خاطی برخورد خواهد کرد و حتی خطر کنار گذاشتنش نیز وجود خواهد داشت.

 

گابریل کالدرون

همچنین این مربی آرژانتینی از تمامی افراد خواست تا برای پیروزی در دیدار برابر نفت آبادان تمام تلاش خود را به‌کار بگیرند تا با ۳ امتیازی شیرین خود را به میهمانی آبی‌های تهران برسانند و همچنین شدیداً از سلامتی خود در نبرد برابر نفت مواظبت کنند! او از بازیکنانش خواست که با تمام وجود باید درک کنند که تا چه اندازه نگران برنامه‌هایش در دربی می‌باشد و هر اشتباهی خواهد توانست تمامی نقشه‌هایش را نقش بر آب کند!

کلیدواژه : گابریل کالدرون
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید