ریاست سازمان خصوصی‌سازی به "صالح" سپرده شد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:294315
پ

ریاست سازمان خصوصی‌سازی به “صالح” سپرده شد

معاون پیشین سازمان خصوصی‌سازی به عنوان رئیس جدید این سازمان منصوب شد.

ریاست سازمان خصوصی‌سازی به "صالح" سپرده شد

به گزارش افق انلاین ، طی حکمی از سوی وزیر امور اقتصاد و دارایی، علیرضا صالح معاون اسبق سازمان برنامه و بودجه کشور و قائم مقام فعلی صندوق توسعه ملی به سمت معاون وزیر اقتصاد و رئیس سازمان خصوصی سازی منصوب شد.

صالح که پیش از این، از اردیبهشت ماه سال ۸۹ تا مرداد ۹۰ به عنوان عضو هیئت عامل و معاون برنامه‌ریزی، توسعه منابع و امور پشتیبانی سازمان خصوصی‌سازی در این سازمان حضور داشته است در حالی از این پس بر روی صندلی میرعلی اشرف عبداله پوری حسینی به عنوان رئیس سازمان خصوصی‌سازی می‌نشیند که معاونت امور مجلس، استان‌ها و پشتیبانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، ریاست امور بنگاه‌ها و مجامع، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، ریاست امور کمیسیون‌ها و شوراهای اقتصادی، معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور، معاونت برنامه‌ریزی استاندار اصفهان، ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اصفهان، ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد، معاونت دفتر امور بازرگانی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی کشور، ریاست گروه برنامه‌ریزی دفتر امور صنایع و معادن سازمان برنامه و بودجه کشور و … در کارنامه کاری وی به چشم می‌خورد.

همچنین بر اساس شنیده‌ها رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی رابطه خوبی با دولتمردان بویژه محمدباقر نوبخت، رئیس سازمان برنامه و بودجه دارد و پیش‌تر نیز معاون وی در این سازمان بوده است.

گفتنی است، از زمان تاسیس سازمان خصوصی‌سازی تا کنون، این هشتمین رئیسی است که این سازمان به خود دیده است. این در شرایطی است که طبق سیاست‌های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی واگذاری‌های کشور می‌بایست تا پایان سال ۹۳ پایان یافته و خصوصی‌سازی در کشور خاتمه می‌یافت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید