قیمت بلیت پروازهای اربعین گران نشد/ تهران-نجف-تهران ۲.۲ میلیون تومان | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:294309
پ

قیمت بلیت پروازهای اربعین گران نشد/ تهران-نجف-تهران ۲.۲ میلیون تومان

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از قیمت ۲.۲ میلیون تومانی پرواز اربعین برای مسیر رفت و برگشت تهران-نجف و تهران-بغداد و ۲.۸ میلیون تومانی مشهد-نجف و مشهد-بغداد خبر داده که نسبت به سال قبل تغییر نکرده است.

قیمت بلیت پروازهای اربعین گران نشد/ تهران-نجف-تهران 2.2 میلیون تومان

افق انلاین ، مقصود اسعدی سامانی در خصوص بلیت پروازهای اربعین امسال اظهار کرد:‌ در این رابطه جلسات متعددی با حضور مدیران عامل شرکت‌های هواپیمایی و مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری برگزار شد.

وی ادامه داد:‌ بر اساس توافق صورت گرفته قیمت ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومانی برای بلیت رفت و برگشت تهران-بغداد و رفت و برگشت تهران-نجف تعیین شده که این قیمت برای سایر شهرهای کشور به این دو شهر عراق نیز اعمال می‌شود.

وی همچنین با اعلام این که نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت مشهد-بغداد و مشهد-نجف نیز ۲ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان است، تصریح کرد:‌ قیمت بلیت یکطرفه تهران-بغداد و تهران-نجف ۱٫۱ میلیون و مشهد-بغداد و مشهد نجف ۱٫۴ میلیون تومان است.

به گزارش تسنیم، قیمت بلیت پروازهای اربعین سال گذشته نیز ۲٫۲ و ۲٫۸ میلیون تومان بود که در سال جاری تغییر نکرده است. این در حالی است که نرخ دلار به عنوان یکی از مولفه های مهم در نرخ بلیت هواپیما در سال گذشته همین موقع حدود ۱۵ هزار تومان بود و امسال این رقم به حدود ۱۱۳۰۰ تومان کاهش یافته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید