دانشگاه امام رضا(ع) در دوره کارشناسی ارشد پیوسته دانشجو می‌پذیرد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:291462
پ

دانشگاه امام رضا(ع) در دوره کارشناسی ارشد پیوسته دانشجو می‌پذیرد

دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) از بین داوطلبان آزمون سراسری در دوره کارشناسی ارشد پیوسته دانشجو می پذیرد.

دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) از بین داوطلبان آزمون سراسری در دوره کارشناسی ارشد پیوسته دانشجو می پذیرد.

دانشگاه امام رضا(ع) در دوره کارشناسی ارشد پیوسته دانشجو می‌پذیرد

به گزارش افق انلاین به نقل از آستان‌نیوز، دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) از بین برادران و خواهران علاقمند به تحصیل در دوره‌ کارشناسی ارشد پیوسته سال ۹۹-۹۸ دانشجو می‌پذیرد.

محمد قربان زاده، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) در توضیح رشته‌های کارشناسی ارشد پیوسته این دانشگاه بیان کرد: پذیرش دانشجو در رشته «معارف اسلامی گرایش علوم قرآن و حدیث» و «معارف اسلامی گرایش فقه و مبانی حقوق اسلامی» است.

وی با اشاره به تحصیل دانشجویان دختر و پسر در دو پردیس مستقل دانشگاهی گفت: جامع بودن رشته بین چند تخصص قرآنی، فقه، حدیث، فلسفه و منطق و ارتباطات اسلامی و همچنین برگزاری رشته به صورت کارشناسی ارشد پیوسته به عنوان فرصتی بسیار متفاوت و متمایز برای تحصیل در این دو رشته کارشناسی ارشد پیوسته است.

قربان‌زاده تدین به دین مبین اسلام و التزام عملی به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، برخورداری از سلامت و توانایی جسمی و روانی و استعداد و روحیه بالای علمی و پژوهشی و داشتن شاخص‌های علمی و تربیتی مناسب برای پرورش کارشناسان و مبلغانی توانمند در سطح ملی و بین المللی را از جمله شرایط لازم داوطلبان برای تحصیل در این دو رشته است.

اعطای بورسیه تحصیلی و تخفیف شهریه

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه بین‌المللی امام رضا(ع) با بیان اینکه طول دوره آموزشی کارشناسی ‌ارشد پیوسته حدود ۶ سال (۱۲ترم تحصیلی) و به صورت تمام وقت روزانه است، خاطرنشان کرد: دانشجویان ممتاز علمی و فرهنگی در قالب طرح بورسیه تحصیلی امام رضا(ع) و تخفیف شهریه مورد حمایت خواهند بود و پذیرش پایانی داوطلبان منوط به اعلام نتیجه سازمان سنجش آموزش کشور و در شهریور ماه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید