آمریکا با فشار اقتصادی بدنبال شکست ایران است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:291422
پ

آمریکا با فشار اقتصادی بدنبال شکست ایران است

امروز استکبار در عرصه جنگ اقتصادی با تاکتیک فشار حداکثری می خواهد ایران را به زانو در آورد زیرا در همه عرصه ها شکست خورده است.

امروز استکبار در عرصه جنگ اقتصادی با تاکتیک فشار حداکثری می خواهد ایران را به زانو در آورد زیرا در همه عرصه ها شکست خورده است.

به گزارش افق انلاین ، مرکز خراسان رضوی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای مدافع حرم شهرستانآمریکا با فشار اقتصادی بدنبال شکست ایران استنیشابور در مسجد انصار الرضا(ع) گفت: گزینه نظامی گزینه آخر استکبار نیست بلکه گزینه ابتدایی اوست همان طور که پس از پیروزی انقلاب در دوران دفاع مقدس دیدیم و آمریکا می داند همان مردمی که در عرصه دفاع مقدس آن حماسه ها را آفریدند امروز در عرصه اقتصادی نیز حماسه آفرین خواهند بود و از این مردم هراس دارد.

سعید جلیلی  افزود: ابزار استکبار ایجاد ترس و ارعاب است و امروز می بینیم که آمریکا کشورهای دیگر را از همکاری با ایران به بهانه تحریم می ترساند ولی برگزاری یادواره های شهدا این پیام را برای استکبار دارد که راه شهدا همچنان ادامه دارد.
وی گفت: با وجود فشار حداکثری اقتصادی در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شاهد برگزاری جشن ۲۲ بهمن با شکوه هر چه بیشتر هستیم و  با گذشت ۴۰ سال از انقلاب مردم پای آرمانهایشان ایستاده اند و در راه انقلاب و دفاع از آن  شهید می شوند.
شهرستان ۴۵۰ هزار نفری نیشابور در ۱۲۷ کیلومتری غرب مشهد واقع است.

صدا و سیما

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید