هافبک سابق تراکتور با کمتر از 50 هزار دلار در آمریکا | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:291409
پ

هافبک سابق تراکتور با کمتر از ۵۰ هزار دلار در آمریکا

هافبک پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی به تیمی در لیگ آمریکا پیوسته که مبلغ این انتقال کمتر از ۵۰ هزار دلار اعلام شده است.

هری فورستر

هافبک پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی در حالی به تیمی در لیگ آمریکا پیوسته که مبلغ این انتقال کمتر از ۵۰ هزار دلار اعلام شده است.

به گزارش افق انلاین ، هری فورستر، هافبک انگلیسی پیشین تیم فوتبال تراکتورسازی که عملکرد موفقی در این تیم نداشت، در این فصل به تیم اورنج‌کانتی در لیگ آمریکا پیوسته است، تیمی که با مالکی ایرانی به نام علی منصوری اداره می‌شود.

منصوری در گفت‌وگویی عنوان کرده این بازیکن با مبلغی کمتر از ۵۰ هزار دلار به این تیم پیوسته و بندهایی از جمله حق فسخ از سوی باشگاه نیز در قرارداد فورستر گنجانده شده است.

فورستر که در ابتدای فصل گذشته راهی تیم تراکتورسازی و سپس به دلیل عملکرد ضعیف به تیم ماشین‌سازی منتقل شد، در هیچ‌کدام از این تیم‌ها نتوانست رضایت کادرفنی را جلب کند و در نهایت هم پس از رفتن به مرخصی، دیگر به ایران بازنگشت.

حالا پس از یک سال و با انتقال این بازیکن انگلیسی با مبلغی کمتر از ۵۰ هزار دلار به لیگ آمریکا، باید دید باشگاه تراکتورسازی که در آن مقطع خریدهای ناموفق خارجی از جمله استوکس، اروین و کنستانت داشت با چه مبلغی این بازیکن انگلیسی را به خدمت گرفته بود و آیا بندهایی همانند حق فسخ قرارداد از سوی باشگاه تبریزی در قرارداد این بازیکن گنجانده شده بود یا خیر.

منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید