ترامپ به "تلافی" هشدار مسافرتی دیگر کشور‌ها هشدار داد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:291396
پ

ترامپ به “تلافی” هشدار مسافرتی دیگر کشور‌ها هشدار داد

رئیس‌جمهوری آمریکا به “تلافی” صدور هشدار‌های مسافرتی علیه آمریکا به دنبال وقوع یک سری تیراندازی‌های مرگبار در کشورش هشدار داد.

رئیس‌جمهوری آمریکا به “تلافی” صدور هشدار‌های مسافرتی علیه آمریکا به دنبال وقوع یک سری تیراندازی‌های مرگبار در کشورش هشدار داد.

به گزارش افق انلاین به نقل از پایگاه خبری هیل، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا جمعه درباره واکنش‌هایش به این توصیه‌های مسافرتی گفت: خب، نمی‌توانم چنین چیزی را تصور کنم، اما اگر آن‌ها چنین کاری کنند، ما هم تلافی خواهیم کرد.

او افزود: ما کشوری بسیار متقابل هستیم، با وجود من به عنوان رئیس. وقتی کسی کاری منفی علیه کشور ما انجام می‌دهد، ما همین کار را با آن‌ها می‌کنیم. ببینید کشور‌های خارجی حتی متحدانمان و از جمله متحدانمان، بیش از دیگران، از کشورمان بهره گرفته‌اند. سال‌های سال از ما بهره گرفته شده و این متوقف شد. این متوقف شد.

اروگوئه، ونزوئلا و ژاپن پس از تیراندازی‌های جمعی اخیر در آمریکا که جان ۳۱ تن را گرفت، هشدار مسافرتی صادر کردند. ژاپن نسبت به “حوادث تیراندازی بالقوه در هر نقطه‌ای از آمریکا” هشدار داده است و این کشور را به عنوان یک “جامعه سلاح” توصیف کرده است.

اروگوئه هم به شهروندانش نسبت به “رشد خشونت کورکورانه، عمدتا بابت جرایم مرتبط با تنفر” هشدار داده است. ونزوئلا هم نسبت به “گسترش اخیر اقدامات خشونت‌بار و جرایم مرتبط با تنفر” هشدار داده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید