علیرضا بیرانوند با پیشنهاد جالب توجهی برای حضور در لیگ پرتغال مواجه شده است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:289772
پ

علیرضا بیرانوند با پیشنهاد جالب توجهی برای حضور در لیگ پرتغال مواجه شده است

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس با پیشنهاد جالب توجهی برای حضور در لیگ پرتغال مواجه شده و در انتظار پاسخ مدیران باشگاه است.

فیلم/ اشتباه فاحش بیرانوند در بازی با سایپا

علیرضا بیرانوند دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس با پیشنهاد جالب توجهی برای حضور در لیگ پرتغال مواجه شده و در انتظار پاسخ مدیران باشگاه است.

در این زمینه سرمربی ریوآوه که به تازگی مهدی طارمی را به خدمت گرفته، در جریان تماشای دیدارهای ایران برای زیر نظر گرفتن مهدی طارمی با عملکرد دروازه‌بان پرسپولیس نیز مواجه شده که نظرش را به خود جلب کرده است و نسبت به جذب او ابراز علاقه کرده است.

با این حال پیشنهاد ریوآوه برای جذب بیرانوند شاید این مساله را با مانع مواجه کند؛ ریوآوه اعلام کرده که برای به خدمت گرفتن بیرانوند مبلغ ۱۵۰ هزار یورو برای صدور رضایتنامه‌اش به باشگاه پرسپولیس پرداخت خواهد کرد و البته با این شرایط که در صورت ترانسفر این بازیکن، پرداخت بعدی آنها به پرسپولیس یک میلیون یورو خواهد بود.

باشگاه ریوآوه که ید طولایی در ترانسفر بازیکن دارد، در این زمینه به دنبال این است تا طی نامه‌ای رسمی این خواسته خود را به باشگاه پرسپولیس اعلام کند و در صورت رضایت این تیم، مقدمات حضور بیرانوند را در پرتغال فراهم آورد.

باشگاه پرسپولیس اما طی دو فصل اخیر علیرغم ادعاهایی که درباره حضور بیرانوند در فوتبال اروپا وجود داشته، با قرار دادن شرط جدایی ۷۰۰ هزار دلاری مانع این انتقال شده و باید دید تصمیم آنها درباره پیشنهاد باشگاه پرتغالی چه خواهد بود.

مهدی طارمی نیز که روز گذشته قرارداد خود را با این باشگاه به امضا رسانده، در گفت‌وگویی که داشت از تصمیم خود برای ترانسفر زودهنگام از ریوآوه به باشگاهی مطرح‌تر خبر داده بود و این تیم را به نوعی سکوی پرتاب خود معرفی کرد. باید دید علیرضا بیرانوند  نیز در ۲۶ سالگی در نهایت به رویای بزرگ خود خواهد رسید یا این فصل را نیز همچنان در پرسپولیس پشت سر خواهد گذاشت.

کلیدواژه : علیرضا بیرانوند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید