استقلالی‌ها بر روی دست پرسپولیسی‌ها بلند شدند؛ علیرضا بیرانوند قربانی دیاباته شد! | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:289408
پ

استقلالی‌ها بر روی دست پرسپولیسی‌ها بلند شدند؛ علیرضا بیرانوند قربانی دیاباته شد!

در حالی که رقم سنگین انتقال شیخ دیاباته مالیایی برای پرسپولیسی‌ها تبدیل به سوژه شده بود، آبی‌ها سوژه‌ای سنگین‌تر را بر علیه پرسپولیس به میان آوردند.

علیرضا بیرانوند
در حالی که رقم سنگین انتقال شیخ دیاباته مالیایی برای پرسپولیسی‌ها تبدیل به سوژه شده بود، آبی‌ها سوژه‌ای سنگین‌تر را بر علیه پرسپولیس به میان آوردند.

 انتقال شیخ دیاباته به استقلال تهران که تبدیل به بمب نقل و انتقالاتی تابستانی فصل جاری شد، سر و صدای فراوانی را در این زمینه ایجاد کرد تا اعداد و ارقام فراوانی در ارتباط با مبلغ انتقال وی به جمع آبی‌های تهران مطرح شود که اصلی‌ترین آن از سوی پرسپولیسی‌ها با استناد به سایت ترانسفر مارکت و رقم اعلامی: ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار یورویی بود که در تبدیل ارز به ریال، به رقمی سرسام آور و باورنکردنی می‌رسد!

 

در همین فضا و در همین بروز نقدهای تند با چاشنی تمسخر و کنایه، استقلالی‌ها از همان مرجعی که پرسپولیسی‌ها به آن روی آورده بودند، سوژه‌ای جنجالی‌تر را رو کردند تا با منتشرسازی پروفایل علیرضا بیرانوند و استفاده از منطق سرخ‌ها در به راه انداختن این جنجال بزرگ؛  مدعی شوند که پرسپولیس نیز برای علیرضا بیرانوند متحمل پرداختی سنگین بالغ بر ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار یورو شده است!

ارزش حدودی بیرانوند و دیاباته

 

این جنجال‌ها همچنان ادامه دارد و مشخص نیست که کار به کجا کشیده خواهد شد، اما نبود شفاف‌سازی لازمه در قراردادها بدین شرح که امروز شاهد آن هستیم موجب بروز جنجال و حاشیه می‌شود و بهتر است هرچه سریع‌تر شفاف‌سازی لازمه از سوی دو باشگاه صورت بگیرد.

ورزش

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید