حرم منور رضوی مملو از حضور زائران؛ بارگاه امام هشتم(ع) غرق در نور و سرور است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:288899
پ

حرم منور رضوی مملو از حضور زائران؛ بارگاه امام هشتم(ع) غرق در نور و سرور است

حرم منور رضوی در سالروز ولادت حضرت رضا(ع) مملو از حضور زائران است و بارگاه ملکوتی آن حضرت یکپارچه غرق در نور و سرور است.

حرم منور رضوی مملو از حضور زائران؛ بارگاه امام هشتم(ع) غرق در نور و سرور است

به گزارش افق آنلاین ، همزمان با روز ولادت امام رضا(ع)، بارگاه منور رضوی غرق در نور و سرور است و هر لحظه بر تعداد جمعیت زائران بارگاه منور رضوی افزوده می‌شود.

از شب گذشته ویژه برنامه‌های مختلفی همچون گلباران حرم منور رضوی، تعویش گل‌های ضریح مطهر و تعویش پرچم بارگاه منور رضوی صورت گرفته است و امروز نیز همزمان با سالروز ولادت حضرت رضا(ع) برنامه‌های مختلفی در بارگاه منور رضوی در حال برگزاری است.

صحن و سراها و رواق‌های مختلف حرم منور رضوی اینک مملو از حضور زائران است و آذین بندی حرم منور رضوی نیز جلوه‌ای خاص به بارگاه رضوی در روز ولادت آن حضرت داده است.

برنامه‌های مختلفی از سوی معاونت اماکن متبرکه و معاونت تبلیغات اسلامی آستان قدس رضوی برای این روز تدارک دیده شده که همگی با نظم خاصی در حال برگزاری است.

کودکان و خردسالان نیز از ویژه برنامه‌های متنوعی که برای این روز مخصوص آنها تدارک دیده شده می‌توانند بهره ببرند.

تمامی خیابان‌های اطراف حرم منور رضوی اکنون مملو از حضور زائران است و زائران متعددی با پای پیاده خود را به بارگاه رضوی می‌رسانند و مطابق آمار تا روز گذشته بیش از ۹ هزار زائر پیاده خود را به مشهدالرضا(ع) رسانده بودند.

تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید