آذری: دندان‌های گاندو کشیده شده است | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:288817
پ

آذری: دندان‌های گاندو کشیده شده است

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان مدعی است، اهرم‌های کمک به این باشگاه در حال نابودی هستند.

سعید آذری

سعید آذری، مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان مدعی است، اهرم‌های کمک به این باشگاه در حال نابودی هستند.

به گزارش افق آنلاین ، سعید آذری با اشاره به وضعیت بازیکنان سرباز ذوب‌آهن و اینکه آنها چه زمانی به این تیم بازخواهند گشت، گفت: فکر می‌کنم با توجه به دیدگاه مثبتی که در ستاد کل نیروهای مسلح و بخش تربیت بدنی این ستاد وجود دارد، این مشکل به‌زودی حل خواهد شد. آنها اهمیت کار را می‌دانند و در حال حاضر بحث دفاع از حیثیت ورزشی ایران در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا و تقابل با نماینده عربستان مطرح است. زمان زیادی تا دیدار با الاتحاد عربستان باقی نمانده است و این بازیکنان باید به تمرینات برگردند تا از لحاظ آمادگی جسمانی و بحث هماهنگی با دیگر بازیکنان به شرایط خوبی برسند. ما امیدواریم که این مشکل هر چه زودتر برطرف شود.

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن اصفهان با اشاره به روند جذب بازیکن در تیم ذوب‌آهن تأکید کرد: خدا را شکر این مسائل به خوبی جلو می‌رود. ما در پست دفاع میانی و سانتر فوروارد نیاز به جذب دو بازیکن داریم که احتمالاً این دو بازیکن آفریقایی خواهند بود.

وی در مورد دیدار برابر الاتحاد عربستان که یکی از مهمترین بازی‌های ذوب‌آهن در سال ۹۸ خواهد بود، تصریح کرد: من معتقدم که انتظارات از تیم ما باید به کمترین حد ممکن برسد و تنزل پیدا کند. متأسفانه اهرم‌های کمک به ذوب‌آهن در حال نابود شدن هستند و دندان‌های گاندو (نماد باشگاه ذوب‌آهن) کشیده شده است!

آذری در خاتمه اظهار داشت: ذوب‌آهن در حال حاضر مثل یک شیر بی‌یال و کوپال است که قرار است با یک اژدها مبارزه کند. ما هنوز نتوانستیم طلب‌مان را از AFC بگیریم و فدراسیون هم در این زمینه کاری انجام نداده است. بحث سربازها هم یکی دیگر از مشکلات ما بود و البته برخی مسائل دیگر که باعث شده است در موقعیت سختی قرار بگیریم. ما برای دفاع از حیثیت ذوب‌آهن و فوتبال ایران تلاش می‌کنیم، ولی کسی نباید از ذوب‌آهن انتظار داشته باشد.

منبع: تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید