بمب نقل و انتقالات استقلال، آسیا را بیهوش کرد؛ پدیدۀ بغدادی آبی‌پوش می‌شود | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:288693
پ

بمب نقل و انتقالات استقلال، آسیا را بیهوش کرد؛ پدیدۀ بغدادی آبی‌پوش می‌شود

باشگاه استقلال تهران در ادامۀ روند موفقیت آمیز خود در بازار نقل و انتقالات تابستانی از بمب نقل و انتقالات جدیدش رونمایی کرد.

صفا هادی
باشگاه استقلال تهران در ادامۀ روند موفقیت آمیز خود در بازار نقل و انتقالات تابستانی از بمب نقل و انتقالات جدیدش رونمایی کرد.

باشگاه استقلال تهران که در هفتۀ تازه به پایان رسیده از خرید جدید و پر سر و صدای خود، شیخ دیاباته اهل مالی برای تقویت خط حملۀ خود رونمایی کرد، بلافاصله پس از این ماجرا، به سراغ خرید جنجالی جدید خود در نهایت هوشمندی رفته است تا جای خالی پژمان منتظری را پر کند.

 

طبق اخبار منتشر شده از باشگاه استقلال، مدیران این باشگاه در انتظار چراغ سبز نهایی آندره‌آ استراماچونی سخت‌گیر در پروسۀ جذب صفا هادی، مدافع جوان و ۲۰ سالۀ تیم ملی عراق و باشگاه الزوراء می‌باشند تا به طور رسمی خبر انتقال وی را به استقلال اعلام نمایند، چرا که طبق ادعاهای موجود، مذاکرات مخفیانه طرفین، از ماه پیش آغاز شده و توافق نهایی نیز حاصل شده است!

صفا هادی

 

نکتۀ جالب این انتقال این است که صفا هادی در صورت پیوستن به استقلال، جزء سهمیۀ زیر ۲۳ سال محسوب خواهد شد و سهمیۀ بزرگسالان آبی‌ها در نهایت هوشمندی تغییری نخواهد کرد و استقلال کماکان خواهد توانست به سراغ گزینه‌های ایده‌آل خود برود!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 3 = 6

کلید مقابل را فعال کنید