سوتی تاریخی فولاد، پدیده لیگ برتر را به استقلال فرستاد+ تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:285529
پ

سوتی تاریخی فولاد، پدیده لیگ برتر را به استقلال فرستاد+ تصویر

ظاهرا مسئولان فولاد، زمان بستن قرارداد اشتباهات فاحشی کردند و  اصلاً به نکات مهمی چون تاریخ و شماره قرارداد دقت نکرده‌اند چرا که تاریخ امضای قرارداد،به اشتباه ۷ خرداد ماه سال ۹۷ نوشته شده که این تاریخ، یک سال قبل از حضور بلبلی در سپیدرود می‌باشد و نکته دیگر این که هیچ شماره قراردادی در آن ذکر نشده است.

اشتباه عجیب خوزستانی‌ها باعث شد تا ستاره نقل‌وانتقالات آبی‌پوش شود.
محمد بلبلی سوتی تاریخی فولاد، پدیده لیگ برتر را به استقلال فرستاد+ عکس

شب گذشته محمد بلبلی ستاره جوان فصل گذشته تیم سپیدورد رشت با امضای قراردادی به تیم استقلال پیوست.

 

پس از منتشر شدن تصویر امضای قرارداد او، باشگاه فولاد خوزستان فوراً به این مسئله واکنش نشان داد و اعلام کرد بلبلی پیش از این با آن‌ها قرارداد بسته و نمی‌تواند به استقلال بپیوندد. در همین رابطه عکس قراردادی که میان بلبلی و فولاد بسته شده بود نیز منتشر شد.

 

 

اما ظاهرا مسئولان فولاد، زمان بستن قرارداد اشتباهات فاحشی کردند و  اصلاً به نکات مهمی چون تاریخ و شماره قرارداد دقت نکرده‌اند چرا که تاریخ امضای قرارداد،به اشتباه ۷ خرداد ماه سال ۹۷ نوشته شده که این تاریخ، یک سال قبل از حضور بلبلی در سپیدرود می‌باشد و نکته دیگر این که هیچ شماره قراردادی در آن ذکر نشده است.

 

همچنین با توجه به قوانین جدید سازمان لیگ، قراردادهای داخلی غیرقانونی و فاقد اعتبار هستند و قرارداد بلبلی با فولاد هم در هیئت فوتبال استان خوزستان ثبت نشده است.

 

بدین ترتیب باشگاه فولاد نمی‌تواند ادعایی مبنی بر قرارداد داشتن با بلبلی کند و این بازیکن می‎تواند بدون مشکل خاصی به استقلال بپیوندد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 5 =

کلید مقابل را فعال کنید