جواب صریح ستاره پرسپولیس به امیر قلعه نویی! + تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:284939
پ

جواب صریح ستاره پرسپولیس به امیر قلعه نویی! + تصویر

بازیکن خوش تکنیک پرسپولیس به طور رسمی نظر خود را پیرامون درخواست سرمربی سپاهان مبنی بر جذب این بازیکن برای سپاهان اعلام کرد.

بازیکن خوش تکنیک پرسپولیس به طور رسمی نظر خود را پیرامون درخواست سرمربی سپاهان مبنی بر جذب این بازیکن برای سپاهان اعلام کرد.
امید عالیشاه جواب صریح ستاره پرسپولیس به امیر قلعه نویی! + عکس 

 امید عالیشاه بازیکن جوان و خوش تکنیک پرسپولیس به طور رسمی نظر خود را پیرامون درخواست امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان مبنی بر جذب این بازیکن برای پوشیدن لباس طلایی پوشان اصفهان اعلام کرد.

 

همزمان با آغاز فصل نقل و انتقالات تابستانی تیم های لیگ برتری برای تقویت تیم خود به دنبال جذب بازیکنان مورد نظر خود می باشند از همین رو امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان نیز برای تقویت تیمش از تعدادی بازیکن ارزنده کشورمان نام برده است که نام یکی از این بازیکنان امید عالیشاه ستاره پرسپولیسی ها است، اینطور که به نظر می رسید امید عالیشاه مورد توجه سرمربی سپاهان قرار گرفته تا این مربی فصل بعد بتواند با جذب این بازیکن نقطه قوتی برای تیمش مهیا نماید.

 

 

حال طبق اخباری که از باشگاه پرسپولیس به گوش می رسد امروز در گفتگویی عالیشاه جواب سرمربی سپاهان راداد و اعلام کرد که یک فصل دیگر با پرسپولیس قرار دارد و اصلا دوست ندارد تیم محبوبش را رها کند.

نکته مهم اینکه عالیشاه در پایان صحبت‌های خود اعلام کرد که در ایران فقط برای پرسپولیس بازی می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + = 11

کلید مقابل را فعال کنید