تغییر شرایط واگذاری عرصه واحدهای مسکن مهر/امکان انتقال واحدها در پردیس فراهم شد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:283539
پ

تغییر شرایط واگذاری عرصه واحدهای مسکن مهر/امکان انتقال واحدها در پردیس فراهم شد

مقام مسئول مسکن مهر پردیس از واگذاری عرصه واحدهای این طرح به‌صورت ۸۰درصد اقساط خبر داد و گفت:‌ امکان جابجایی واحدهای مسکن مهر از فاز ۱۱ به فاز ۸ فراهم شده است.

علی‌اصغر جاودان‌فر یاد‌آور شد: با تمهیدات ماه‌های اخیر ۳۵۰۰ نفر از متقاضیان فاز ۸ موفق به انتخاب واحد شدند، در عین حال حدود ۲۰۰۰ نفر دیگر نیز با وجود اطلاع‌رسانی‌ها و ارسال دعوتنامه هنوز نسبت به انتخاب واحد اقدام نکرده‌اند.

وی افزود: آن دسته از متقاضیانی که آورده مالی خود را تکمیل کرده‌اند و تاکنون با وجود دعوت شرکت عمران موفق به انتخاب واحد نشده‌اند می‌توانند با مراجعه به سایت www.pardis.city نسبت به اخذ نوبت در یکی از روزهای اداری هفته اقدام و در روز مقرر برای انتخاب واحد به مسکن مهر مراجعه کنند.

مدیر مسکن مهر پردیس با بیان اینکه امکان جابجایی واحدها از فاز ۱۱ به فاز ۸ فراهم شده است، تصریح کرد: با توجه با ظرفیت ایجادشده در فاز ۸ آن دسته از متقاضیانی که در فاز ۱۱ انتخاب واحد نکرده‌اند می‌توانند با پرداخت مابه‌التفاوت درخواست انتقال به فاز ۸ را بدهند.

جاودان‌فر از کاهش ۳۰درصد پرداخت در خرید عرصه خبر داد و گفت: پیش‌تر متقاضیان می‌توانستند با شرایط ۵۰درصد نقد و ۵۰درصد اقساط عرصه واحد مسکن مهر خود را خریداری کنند که در شرایط جدید آورده نقدی به ۲۰درصد کاهش یافته و ۸۰درصد مابقی نیز به‌صورت اقساط دریافت می‌شود.

منبع
تسنیم
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 + = 21

کلید مقابل را فعال کنید