سرانجام، برخورد با کلاهبرداران فوتبال آغاز شد و یکی از این اشخاص بازداشت و محکوم به عودت وجوه دریافتی شد.
به گزارش خبرنگار ورزشی مشرق، مدت هاست تلاش هایی برای برخورد با دلالان و کلاهبرداران در فوتبال آغاز شده است. در این بین، برخی بازداشت ها و احضارهای پراکنده صورت گرفت که نتوانست انتظار اهالی این رشته را برآورده کند.
سرانجام شمار قابل توجهی از پرونده های مربوط به این موضوع از سوی نهادهای ذیربط مورد بررسی نهایی قرار گرفت. در این بین، یکی از اشخاص که به کلاهبرداری و فریب افکار عمومی متهم بود، بازداشت شد.
“ح.ر” که از بازیکنان سابق تیم های سرخابی است، به اتهام فریب و کلاهبرداری بازداشت شد. وی از جوانان مبالغی را دریافت می کرده و به این بهانه که آنها را به تیم های مشهور پایتخت منتقل خواهد کرد، مدتی معطلشان می کرده است. پس از مدتی که از این اتفاق می گذشت، وی ناپدید شده یا پاسخی به طرف خود نمی داده است.
در این باره، پرونده های متعددی در دست بررسی است که در این مورد، آقای “ر” بازداشت شد. پس از بررسی پرونده، محکوم به حبس و عودت اموال دریافتی از شاکیان شد.

این روزها، بسیار متداول شده که اشخاص وجوهی را به عنوان انتقال بازیکنان به تیم های لیگ برتر یا ترانسفر به خارج از کشور دریافت می کنند. این در حالی است که چنین اتفاقی روی نداده و اموال دریافتی نیز از دست مردم می رود.