استقلال بمب نقل‌وانتقالات را هدف گرفت / پالس‌های مثبت تیام برای بازگشت+ تصاویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:280802
پ

استقلال بمب نقل‌وانتقالات را هدف گرفت / پالس‌های مثبت تیام برای بازگشت+ تصاویر

استقلال پس از تیمام مهاجمان متعددی را به خدمت گرفت ولی نه گرو و نه منشا نتواستند جای خالی این بازیکن را در ترکیب مدنظر شفر پرکنند. همین موضوع بهانه‌ای شده تا هواداران استقلال دوباره به سراغ این بازیکن بروند

مامه بابا تیام
هواداران استقلال خواهان بازگشت سوپراستار تیمشان هستند.

ورزش ۱۱ – استقلال تهران یکی از تیم‌های ولخرج فصل نقل‌وانتقالات به حساب می‌آید که همواره با توپ پر  وارد این عرصه می‌شود.

طبق آن چیزی که شفر پیش از این‌ها اعلام کرده، استقلال در فصل نقل‌وانتقالات دو الی سه بازیکن خروجی خواهد داشت و  مدیران آبی برای به خدمت گرفتن چند بازیکن باید آستین‌های خود را بالا بزنند.

بزرگ‌ترین شکست آبی‌ها در فصل نقل‌وانتقالات به ماموریت مامه تیام بر می‌گردد که در انتها هم مدیران این تیم نتوانستند مهاجم کاربلد خود را حفظ کنند.

استقلال پس از تیمام مهاجمان متعددی را به خدمت گرفت ولی نه گرو و نه منشا نتواستند جای خالی این بازیکن را در ترکیب مدنظر شفر پرکنند. همین موضوع بهانه‌ای شده تا هواداران استقلال دوباره به سراغ این بازیکن بروند و از مدیران خود بخواهند که با به‌خدمت گرفتن مجدد تیام مشکل خط حمله خود را برطرف کنند.

تیام هم این فصل را در عجمان چندان جذاب پشت‌سر نگذاشته و در طول فصل یکی دو بار پالس‌هایی برای بازگشت به تهران برای مدیران استقلال فرستاده است. این نکته هم حائز اهمیت است که بسیاری از دنبال کنندگان تیام در اینستاگرام هواداران استقلال هستند و این بازیکن نیز رابطه بسیاری خوبی با آن‌ها دارد می‌تواند به بازگشت او به تهران کمک شایانی کند.
در تصاویر زیر تنها گوشه‌ای از پیام‌های تیام برای هواداران و بازیکنان استقلال را مشاهده می‌فرمایید.

 

پالس‌های مثبت تیام برای بازگشت

 

پالس‌های مثبت تیام برای بازگشت

 

پالس‌های مثبت تیام برای بازگشت

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 7 =

کلید مقابل را فعال کنید