فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی قاتل شش عضو یک خانواده افغان در ساری خبر داد و گفت: قاتل که فرزندآخر این خانواده بود در روزهای اخیر توسط ماموران آگاهی استان بازداشت شد.
سردار سرتیپ دوم پاسدار  علیرضا مسکنی  در تشریح جزییات نحوه شناسایی و بازداشت قاتل پرداخت و افزود: قاتل که همان شاهد اولیه صحنه جنایت و از اعضای باقیمانده خانواده مقتولان بوده با توجه به رد همه فرضیات پلیس و اظهارات ضد و نقیض ، وی مورد ظن کارآگاهان انتظامی استان قرار گرفت و در تحقیقات و بازجویی ها لب به اعتراف گشوده و به قتل اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه قاتل در مورد علت و انگیزه قتل خانواده اش به پلیس، اظهارداشت: از آنجاییکه فرزند آخر خانواده بوده توسط برادرانش مورد زورگویی قرار می گرفت و از طرفی یه علت مخالفت خانواده با ازدواج وی با یک دختر ایرانی در زمانی که همگی در خواب بودند، آنان را با استفاده از تبر و کارد آشپزخانه به قتل رسانده است.

وی بیان داشت: با شناسایی و دستگیری قاتل، متهم در حضور نماینده دستگاه قضایی پس از تشریح صحنه جرم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی استان شد.

فرمانده انتظامی مازندران تصریح کرد: در پی مراجعه سراسیمه فردی به نام علی ۱۹ ساله از اعضای یک خانواده تبعه افغان به ماموران کلانتری ۱۴ ساری مبنی بر وقوع قتل شش نفر از اعضای خانواده اش، ماموران برای بررسی موضوع به محل جنایت اعزام شدند.

سردار مسکنی اظهارداشت: با توجه به عمق فاجعه و پیچیدگی علت و انگیزه این جنایت هولناک، موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پلیس آگاهی انتظامی مازندران قرار گرفت که در نتیجه با تلاش شبانه روزی و یک هفته کار اطلاعاتی و اقدامات فنی پلیسی متهم به قتل که هفته گذشته مرتکب این قتل ها شده بود، شناسایی و دستگیر شد.