اتفاقی باورنکردنی از سرمربی سابق ایران؛ کی‌روش لیگ کلمبیا را از نزدیک می‌بیند+تصویر | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:276201
پ

اتفاقی باورنکردنی از سرمربی سابق ایران؛ کی‌روش لیگ کلمبیا را از نزدیک می‌بیند+تصویر

سرمربی سابق تیم ملی برخلاف دوران حضورش در ایران نسبت به بازی‌های لیگ کلمبیا توجه نشان می‌دهد

سرمربی سابق تیم ملی برخلاف دوران حضورش در ایران نسبت به بازی‌های لیگ کلمبیا توجه نشان می‌دهد
کی روش اتفاقی باورنکردنی از سرمربی سابق ایران؛ کی‌روش لیگ کلمبیا را از نزدیک می‌بیند+ عکس

افق آنلاین ، فدراسیون فوتبال کلمبیا اگر چه دستمزدی که برای کارلوس کی روش در نظر گرفته است بهتر از ایرانی‌ها است اما بی شک بهتر از فدراسیون فوتبال ایران این مربی پرتغالی را مدیریت خواهد کرد.

 

کارلوس کی‌روش علاوه بر انتخاب دستیار کلمبیایی در کادر فنی تیم ملی فوتبال این کشور می  بایست مدام بازی های لیگ برتر این کشور را از نزدیک دنبال کند. کارلوس کی روش این کار را در تهران انجام نمی داد و تنها سی دی بازی ها در اختیار او قرار می گرفت و در بهترین حال دستیاران او بازی ها را دنبال می کردند. آنهم بیشتر بازی های تهران را.

 

کارلوس کی روش البته گفته بود با خطوط هواپیمایی ایران علاقه ای به پرواز ندارد و همان طور که اشاره شد بیشتر بازی های لیگ برتر را ویدئویی دنبال می کرد.  آنالیزورهای کارلوس کی رو ش مجبور بودند همه بازی های داخلی را رصد کنند و به او گزارش دهند در حالی که تماشای بازی های لیگ برتر از نزدیک برای سرمربی تیم ملی دستاوردهای بیشتری برای او خواهد داشت.

 

فدراسیون فوتبال کلمبیا با مطالعه حضور کارلوس کی روش در تیم ملی فوتبال ایران سعی کرد قرارداد این مربی پرتغالی را به گونه ای تنظیم کند تا در قبال دستمزدی که به او می دهد بیشترین بهره را از وی ببرد.

 

 

ایلنا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 − = 25

کلید مقابل را فعال کنید