سامسونگ ويژگی های گوشی تاشوی جدید خود به نام گالکسی اف را لو داد | سایت خبری تحلیلی افق
کد خبر:275477
پ

سامسونگ ویژگی های گوشی تاشوی جدید خود به نام گالکسی اف را لو داد

سامسونگ چند ساعت بعد از انتشار این ویدئو در فضای مجازی آن را پاک کرد و همین نشان می دهد شرکت یادشده قصد نداشته فعلا کاربران را از تولید چنین گوشی مطلع کند.

شرکت سامسونگ به طور تصادفی و با انتشار یک فایل ویدئویی مشخصات و ویژگی های گوشی تاشوی جدید خود به نام گالکسی اف را لو داد.

سامسونگ تصادفی گوشی تاشوی خود را لو داد

به گزارش افق آنلاین به نقل از بی جی آر، تا به حال اطلاعات متنوعی در مورد گوشی های گالکسی اس ۱۰ و اس ۱۰ پلاس سامسونگ منتشر شده ولی یک ویدئوی جدید نشان می دهد سامسونگ می خواهد گوشی تازه ای به نام گالکسی اف را هم منتشر کند که یک گوشی تاشو محسوب می شود.

این گوشی دارای یک نمایشگر بزرگ و نیز یک قلم خاص و هوشمند است و از نظر ظاهری شباهت زیادی به تبلت های متداول در بازار دارد.

محتوای این ویدئو نشان می دهد که گوشی یادشده باریک تر از حد انتظار است و از رابط کاربری منحصر به فردی نیز برخوردار است. سامسونگ چند ساعت بعد از انتشار این ویدئو در فضای مجازی آن را پاک کرد و همین نشان می دهد شرکت یادشده قصد نداشته فعلا کاربران را از تولید چنین گوشی مطلع کند.

برخی کارشناسان می گویند ممکن است این ویدئو تنها نشان دهنده یک گوشی دیجیتال باشد که فعلا خبری از تولید آن نیست و برخی دیگر می گویند سامسونگ در آینده گوشی مذکور را روانه بازار می کند. توانایی اتصال راحت به رایانه ها و نمایشگر مسطح سازگار با فناوری واقعیت افزوده از جمله امکانات گالکسی اف است.

فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید