کد خبر:274289
پ

جنجال روز؛ همسر ستارۀ محبوب استقلال دست مدیران این تیم را رو کرد +تصویر

از اعتصاب بازیکنان گرفته تا دعوای مدیران کنونی با مدیران سابق و جذب نشدن هیچ بازیکن مطرحی در فصل نقل‌وانتقالات و بی‌پولی بازیکنان در اردوی ترکیه، همگی بخشی از مشکلات پرتعداد استقلالی‌ها در روزهای اخیر بوده است.

علی خطیر

اختصاصی | همسر ستارۀ سابق استقلال تهران با انتشار پیامی اینستاگرامی دست مدیران این تیم را رو کرد.
ورزش ۱۱ – در هفته‌های گذشته استقلال تهران با مشکلات فراوانی در زمینۀ مالی و مدیریتی روبرو بوده که کاملاً این تیم پرطرفدار را به حاشیه برده است. از اعتصاب بازیکنان گرفته تا دعوای مدیران کنونی با مدیران سابق و جذب نشدن هیچ بازیکن مطرحی در فصل نقل‌وانتقالات و بی‌پولی بازیکنان در اردوی ترکیه، همگی بخشی از مشکلات پرتعداد استقلالی‌ها در روزهای اخیر بوده است.

اما در آخرین اتفاق، روز گذشته بازیکنان استقلال تهران با حرکتی تیمی، پیام مشترکی را در اینستاگرام با مضمون «دروغگو…» انتشار دادند که باعث بروز حاشیه‌های فراوان و عکس‌العمل علی خطیر نسبت به این پیام شد. علی خطیر که معاون باشگاه به حساب می‌آید توپ را در زمین بازیکنان انداخته و ان‌ها را مقصر حال و روز و شرایط بد کنونی تیم دانست.

پیام اینستاگرامی همسر مجتبی جباری
پیام اینستاگرامی همسر مجتبی جباری

حال همسر مجتبی جباری، ستارۀ محبوب و دوست داشتنیِ استقلال به انتقاد از علی خطیر پرداخته و با انتشار پیامی در اینستاگرام خطیر را مانعی برای پنهان کردن دروغ مدیران دانسته و او را بیش از آنکه حامی بازیکنان و تیم استقلال باشد، حامی و طرفدار مدیران بی‌کفایت خطاب کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

53 − 49 =

کلید مقابل را فعال کنید