کد خبر:273989
پ

تصمیم جدید کمیسیون تلفیق برای نوسازی مدارس در سال ۹۸

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸، جزئیاتی از مصوبه این کمیسیون برای نوسازی مدارس در سال آینده را تشریح کرد.

Image result for ‫تصمیم جدید کمیسیون تلفیق برای نوسازی مدارس در سال ۹۸‬‎

محمد حسن‌نژاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ در تشریح جلسه عصر امروز(۲۴ دی) این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز با تصویب اعضا کلیه پزشکان و پیرا پزشکان، دامپزشکان و همچنین دارو سازان موظف شدند که از صندوق مکانیزه فروش استفاده کنند که این باعث شفافیت مالیاتی و در نهایت ایجاد درآمد مالیاتی برای دولت می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸، اظهار داشت: طبق مصوبه کمیسیون به دولت اجازه داده شده که یک هزار میلیارد تومان اوراق برای نوسازی مدارس منتشر کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ با بیان اینکه سال گذشته حدود ۲ و نیم میلیون بشکه نفت کشور می‌شد، اما سال آینده به دلیل تحریم‌ها در حدود یک و نیم میلیون بشکه نفت صادر خواهیم کرد، تصریح کرد: لذا نمی‌شود یک میلیون تولید مازاد در مخازن باقی بماند، بنابراین تصویب کردیم که مازاد تولید در فرابورس عرضه شود.

نماینده مردم مردند و جلفا در پایان خاطرنشان کرد: با عرضه نفت در فرابورس، بدهکاران بزرگ دولت از طریق خرید نفت و فروش به بدهی خود می‌رسند و از طرف دیگر نفت در مخازن نمی‌ماند که باعث تخریب آن شود و از سوی دیگر زمانی که پیمانکار به پول خود می‌رسد، منجر به رشد و گردش اقتصادی می‌شود.

تسنیم

کلیدواژه : "کمیسیون تلفیق"
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

84 + = 88

کلید مقابل را فعال کنید